Форум Joomla! Україна

Повна версія: Проблеми з установкою Joomfish!
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Не можу встановити компонент, вибиває:

-1 - An error has occurred.
It was not possible to copy the selected file.

що це може бути?
бачу у тебе на хості проблеми з правами. перевір в адмінпанелі чи виставлені у тебе правильні права на відповідні папки папки.
в Directory Permissions пише все добре!!!
Де це ще може бути?

Але розумієш, я встановлював joomap, то все ок))), а joomfish ні, думав рар архів, ал ні - зіп!

Якась містика,як мій друг каже, тільки що перевірив на xmap - тоже нормально встановив - joomfish скачав з офіційного сайту стабільну версію в зіп!

А які є ше додатки крім джумфиш, щоб зробити сайт2х-3х мовним?
І що робити з джумфіш?
крім фіша поки не можу нічого толкового порадити. спробуй розархівувати архів компонента на хост і встановити з нього з сервера. шлях куди розархівовувати видно в менеджері установки додатків.
Просто не хоче встановлювати цей компонет - це абзац!!!
Такої дурні ще не знаю, але що саме дивно вона була на сайті і в tmp папці є в архівах все те, що я хотів закинути

+що цікаве, так це те, що воно було на сайті і я не памятаю, щоб його удаляв, але з рештою:
1. Воно є на хості в папці plugins( missing_translation.php and missimg_translation.xml
2. В папці components/com_joomfish/ є такі папки пишу по черзі як є
helpers(cache, defines.php, indez.html. , joomfish.class.php)
images(там багато картінок і бла-бла)
index.html
joomfish.php

Воно як є, але не відображає, чому???
спробуй повидаляй усі директорії плагінів, модулів, картинок компоненту joomfish і спробуй поставити заново з хосту.
Привіт, пробував та не виходить - удалив все здається на хості, а вмкмдає таке!!!

-1 - An error has occurred.

It was not possible to copy the selected file.
serghantura в тебе така ж проблема, яка була і в мене.
Зайди в адміністративну частину Joomla, потім Конфігурація > Сервер > Налаштування ФТП (включи використання FTP та введи в поля необхідні дані). На деяких серверах Joomla неможе через PHP нормально загрузити і встановити цей компонент. Після того як добавиш настройки FTP - пробуй встановити JoomFish щераз.

Мені це допомогло.
Дякую друже, але щось не те(((
Може не вірно налаштував, попробую ще!
А які права мають стояти 777 на компонент чи 755?В мене 2 варіант!

п.с. дякую буду працювати)))
Дуже терміново!
Прошу допомоги!!!

Я чомусь не можу закинути joomfish на сайт! До того вона була в мене, але я з якихось причин її удалив, а зараз назад встановити не можу! На сайті є частково якісь елементи joomfish, в language...і далі.
сказали прописати фтп, та здається прописав, а пише то саме!!!

Як її поставити, плз, поможіть!!!! :%)
Віднови саме те що видалив, без перевстановлення. Головне щоб версії файлів співпадали (я так розумію були видалені виконувані скрипти).
Я її давно зробив+ як відновити?
Підкажи будь ласка що робити?
ще до цього є дивна штука:
я можу створити joomfish модуль, але плагін пише не включений(продивляючись всі плагіни, його нема)

Що робити???
В мене в компонентІ стоїть атрибут 644, змінати на 777 не дає, що робити???
Компонент є, модуль є, а плагіна нема, може його удалити на всі сторони і попробувати закинути наново???
пацани, підкажіть, я просто, вже не знаю що ще лишається, хіба що якось переключити атрибути, може щось і вийде???Але плагін, його не видно, а модуль і компонент на місці!
трохи поправив права, повидаляв усі входження фіша в папках і почистив папку tmp - GOodm@n, дякую!!!

Тут команда підтримки кльова!
Дякую)