Форум Joomla! Україна

Повна версія: Переадресація/дзеркало сайта
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Привіт !

підкажіть основні моменти, наприклад є site1.com, що повністю функціонує  і є просто доменне імя. /site2.com/

Як я розумію є перенаправлення - коли користувач вводить  site2.com  в рядок  браузера, то авторматично перекидується і рядок в браузері замінюється на site1.com ?
Далі як  краще робити - пряме перенаправлення через адмін панель доменного імені, чи свторити міні сторінку де там приписати , щоб перекидало, чи тут без різниці?


Далі "Дзеркало" - коли ти вводиш site2.com -  ти попадєш на site1.com, але в рядку браузера все пише - site2.com, хоча потім якщо клікнуть на якесь меню, то вже далі буде site1.com, беру по аналогії http://www.joomlaforum.org.ua/. - питання - як так зробити?

Який метод є більш ефективним і практичнішим?

дякую!
Це можна робити через панель на хостінгу або автоматично у реєстратора. В нас є в Сpanel функція паркінгу. Можна щоб мінялася адреса, можна щоб ні.


Якщо є питання звертайтеся.


http://p-host.com.ua/callback/
Я би радив зробити перенаправлення сайту через дірект 301.
Це не просто перекидатиме користувачів, але й допоможе перенести Пейдж Ранг — звісно в тому випадку, якщо старий домен просувався в пошукових системах та має якусь вагу (хоча хоч якусь вагу віз таки має мати).
На цьому сайті вказані варіанти перенаправлення: [url=]http://sb-money.ru/article.php?a=75[/url=].

При використанні Google переносить пейжд ранг, але робить це традиційно повільно, нормальним вважається термін у 2 місяці. Для переносу яндексівського ТИЦ окрім 301-го редіректу потрібно внести записи в robots.txt.

Нехай щастить.
В мене є для прикладу сайт site.org.ua, а до нього підключено ще багато доменів типу: site.in.ua, site.info і site.te.ua В цьому випадку теж робити все через 301 редірект? Чи може щось інше порадите?