Форум Joomla! Україна

Повна версія: Форум для Joomla 1.5 RC3
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Всім привіт, це моє перше повідомлення на цьому форумі)

Полазив по вашому сайті, сподобалось....
поставив собі Joomla 1.5 RC3, виникло бажання інтегрувати туди форум, кажуть SMF найкраще для цього годится...

так ось питання як и чим интегрувати? і чи до Joomla 1.5 RC3 взагалі можливо приклеїти форум?
дізнався шо  Joomla 1.5 RC3 не інтегруєтся з форумами нормально...

виникло ше 1 питання, яка версія джумли(з рос. або укр перекладом і АДМІНКОЮ) нормально інтергуєтся з якою версією якого форуму(український переклад) і який сам інтегратор(мости чи як там воно)?

отож прошу помогти з підбором Джума+форум+мости
Я нормально інтегрував joomla 1.0.12 з smf 1.1.2 останнім момтом від joomlahaks.100% Ідеальною інтеграцію не назву, але якщо возитись то можна впоратись. А чим фаєрборд не подобається?
Err0r Написав:Всім привіт, це моє перше повідомлення на цьому форумі)

Полазив по вашому сайті, сподобалось....
поставив собі Joomla 1.5 RC3, виникло бажання інтегрувати туди форум, кажуть SMF найкраще для цього годится...

так ось питання як и чим интегрувати? і чи до Joomla 1.5 RC3 взагалі можливо приклеїти форум?

Інтегрувати можна буде, але судячи з того як оновлюють існуючі мости, то це може бути не скоро (я маю на увазі не режим Сумісності із старими версіями)

Гадаю, що найближчим часом буде поштовх у розвитку компонентів, інтеграторах, мостах і т.д., оскільки нам обіцяють стабільний реліз 1.5.
Так що поживемо, побачимо Smile
немає ні в кого звичайного компонента який тільки відображає на головній остані новини та теми форуму phpbb3?
Піднімай це питання в гілці про phpbb3?