Форум Joomla! Україна

Повна версія: Компонент електронної комерції створений - Shop and Catalog
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Доброго дня спільнота форуму http://www.joomla-ua.org!
Пропоную до вашої уваги мій новий компонент електронної комерції Shop and Catalog (Joomla! 1.5).
За допомогою Shop and Catalog можливо створення каталогів, електронних магазинів, online консультаційних сервісів та систем бронювання.
Перша тестова версія доступна на сайті проекту http://www.softdevelopment.com.ua
Так а де там товар правити?
В demo сайті немає можливості правити товари (з метою безпеки), усі таблиці для demo користувача доступні в режимі читання. Завантажуйте та тестуйте локально. Компонент має за замовчуванням три мовних файли: українську, англійську та російську.
1. Він буде шаровий чи не дуже?
2. Зробіть демо в повному доступі і по крону раз на пару годин відновлюйте стан до оригінального.
Він надається по ліцензії GNU GPL 3, отже є безкоштовним. Стосовно demo сайту, права значно розширені і тепер є можливість редагувати каталог.
Мені подобається. Без спроби поставити реальний магазин, звісно, важко щось казати напевно. Але, на перший погляд, круто і легше за VirtueMart.
Діло в тому, що якщо сайт уже працює на Virtuemart, то ніхто не буде все перероблювати під другий компонент...
Кеп, це ти?

P.S. Якщо там не буде проблем по синхронізації з 1С і з тутешніми системами оплати, то вставить він будь-який virtuemart. Принаймні поточну редакцію virtuemart.
потирцав від душі демо-сайт, враження одним словом: класно! Але цікаво: чи планується розробка якихось додаткових плагінів/модулів, і чи надалі компонент теж буде безкоштовним, чи його чекає та ж доля що й наприклад компонетн російського розробника Mapsf (Карта)
Я не знаю політику розробника, але це все має перспективу, якщо він долучить команду до розробки. Бо сам рано чи пізно закине. З командою - може рокам жити проект.
Опис компонента на цій сторінці http://www.softdevelopment.com.ua/index....talog.html, там написано що вже зроблено та над чим плануєтся робота.
Компонент буде безкоштовним, адже повторю ще раз він надається по ліцензії GNU GPL 3, отже є ВІЛЬНИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ і будь які модифікації цього компоненту повинні бути за цією ж ліцензією GNU GPL. Слід зауважити, що шаблон який містить компонент теж за ліцензією GNU GPL.
Будь які подальші спроби змінити ліцензію на іншу або "комерціалізувати" компонент будуть розцінені як посягання на інтелектуальну власність з відповідним реагуванням. Ознайомтеся краще з самою суттю ліцензії GNU GPL на сайті http://www.gnu.org/licenses/gpl.html
Стосовно долучення команди до розробки, я буду тільки за, якщо хтось хто володіє PHP та Joomla Framework захоче долучитись до команди розробників Shop and Catalog, адже з початку розробки я працюю сам над ним і у вільний від основної роботи час. Першочергово потрібно тестувати цей компонент з відображенням усіх зауважень та помилок на форумі http://www.forum.softdevelopment.com.ua або за моїм контактним E-mail
Якщо у вас є бажання допомогти проекту навіть коли ви не є програмістом, ви можете розмістити посилання на сайт проекту якщо ви власник сайту, якщо у вас є блог можете написати статтю про компонент. Будь яка популярізація компоненту Shop and Catalog надасть можливість йому розвиватися і стати найкращим E-сommerce рішенням для Joomla!
2 Dmitry:
На сайті не знайшов, але цікаво:
1) Чи планується такий функціонал, як "вішліст"
2) Які платіжні системи будуть доступні "з коробки", і підтримуватись взагалі.

ПС: Ми мусимо взути неповороткий Virtuemart, і всім довести що і ми щось вміємо )) Програмери підтримайте проект! :crazy:
Якщо мене попросять щось зробити, то я певно спробую. Але в мене рівень не той, щоби такий проект робити.
Тестувати тут можна єдиним чином - пробувати якусь живу систему крутити. Як на мене. Бо абстрактно тестувати не вийде.