Форум Joomla! Україна

Повна версія: Установка стороннего скрипта. Нужен совет
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Я хочу установить сторонний PHP script. Действую по инструкции автора скрипта – создаю паку в корне, распаковываю туда архив. Устанавливаю права 755. Но когда ввожу адрес http/мой сайт/скрипт, появляется страница 500 и пишет:

Common reasons for this error are:
• Incorrect file/directory permissions: Above 755. In order files to be processed by the webserver, their permissions have to be equal or below 755. You can update file permissions with a FTP client or through cPanel's File Manager.
• Incorrect Apache directives inside .htaccess file. Make sure you have not specified unsupported directives inside the local .htaccess file. Such include PHP settings and Apache module settings.

Т.е. что-то нужно прописать в .htaccess?
Пожалуйста, подскажите, я с этим впервые сталкиваюсь.
А в тебе є той файл .htaccess? Виглядає, що хостінг не підтримую щось із його вмісту. Спробуй його переіменувати і зайти по лінку.

Якщо спрацює, то методом наукового тику вирахуй, що саме йому не подобається в .htaccess. Тоді стане зрозуміло, чи будеш жити з видаленими з .htaccess рядками.

Можливо, там, у HTACCESS, треба вказати RewriteBase на твою теку /myteka

В джумловому .htaccess за це відповідає рядок RewriteBase /
де треба після слеша вписувати підтеку, в якій джумла лежить. Якщо вона не в корені, звісно.
Цитата:Спробуй його переіменувати і зайти по лінку.

Якщо спрацює,
Ні, не спрацювало(
А що за Incorrect Apache directives inside .htaccess file? Як їх зробити correct?
Якщо я вміст цього файлу дам, ти зможеш підказати? Це допоможе?
Я взагалі абсолютно темний. Я б і не ліз туди, але дуже потрібні ці скрипти.
Якщо переіменування .htaccess не спрацювало, то по-барабану, що ти в ньому зробиш.
:bad:
Все одно дякую за спробу допомогти :wink: