Форум Joomla! Україна

Повна версія: Пропали кнопки с Админ панели
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Пропали кнопки с Админ панели. Там где Разширения- Установить/Удалить....далее дожны быть кнопки --- Модули Компоненты Плагины- но их НЕТ...Теперь ничего не удалиш....

Заранее спасибо за ответ ...
А може ти не суперадмін?

Після чого пропали?

Ввімкни в .htaccess виведення помилок і глянь, може щось пише.
Да я супер адмін!

Пропали після того як видалив напевно не той що потрібно модуль (я вже після цього догадався)... Потім перезаливав Жумлу на ФТП, побив бекап. Все марно.

А як це ввімкнути в .htaccess виведення помилок? Я думав що цей файл забороняє вхід по АйПи.

Зараня дякую..
Такі рядки додай в .htaccess
Код:
php_flag    display_errors          on
php_flag    display_startup_errors  on
php_value   error_reporting         2047

Якщо ти повністю залив згори файли свіжої Joomla на твій сайт, то все просто зобов'язано працювати.
Так, написав а дальше?
А дальше дивись, чи є якісь повідомлення про помилки, warning в коді сторінки.

Ти повністю всю джумлу залив згори на те, що в тебе є на сервері?
gruz Написав:А дальше дивись, чи є якісь повідомлення про помилки, warning в коді сторінки.

Ти повністю всю джумлу залив згори на те, що в тебе є на сервері?

Да повныстью...Дякубю за пыдказку- уже прийшов додому з робити- зараз буду пробувати. Обовязково выдпишу результат. Ще раз дякую, жму крепко руку! :good:
Все марно- нічого не получилось!
Зкопіюй сайт на локальну машину і спробуй. На локальній машині в будь-якому випадку більше оперативного простору для маневрів.

Думок ніяких нема. У тебе суцільна містика. Так не має поводитись. Треба проводити вівісекцію.
це якесь вуду ..
встановив JA Highslide модуль(!), увійшов в його налаштування і після того злетіло усе в Адмін Панелі
[attachment=136]
зараз перевірю код модуля
Ну то вимкни його через phpMyAdmin
Спробуй в різних бравзерах. Підозрюю, модуль ще плагін хоче.
відновився з бекапу, щоб не напрягатись
Відновився з бекапу, тепер відновив повністью до 17 версії Жумлу- безрезультатно...і що замітив ці кнопки пропали повністью з усіх компонентів..На Комюніті Білдері твкож їх немає))
Мало інформації щоби щось сказати.

Перезалий згори повну свіжу джумлу окрім теки installation
Так ы перезаливав ..спочатку була 15 версыя, потім залив 14, далі знову 15, а тепер 17...повністью.. Я впевнений, що случайно видалив лишній модуль..який не знаю...бо в той день удаляв їх гуртом- штук 7...
Якщо файли перезалив, то проблема в БД. Тільки БД свіжої джумли і твоєї.
тож так думаю..тыльки не знаю де взяти дамп свыжоъ жумли ы куди саме ы яким чином вставити в мый дамп..
Постав на локалці поряд свіжу джумлу і грайся. В чому проблема?