Форум Joomla! Україна

Повна версія: Вибір мови перед заходом на сайт
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Народ,така проблема: потрібно, щоб перед тим як зайти на сайт користувач вибрав потрібну мову і тільки потім міг користуватися сайтом(робота з компонентом JoomFish). Які ваші рішення(або ідеї)??? Я думаю,що можна зробити скрипт, який б перед відкриттям сторінки закривав все чорним і виводив прапорці потрібних країн,а після переходу по одному - вже пускав на сайт, але така проблема: якщо кожен раз заходити на сторінку,він буде спрацьовувати, потрібно робити сесії...але це мої фантазії, можливо в когось є вже готові рішення, пишіть, дякую.
На першій сторінці вішаєш модуль обрання мови і більше нічого. Щоби всі інше на першій не відображалось.
тоді на головні буде висіти постійно вибір мови, а міні потрібно, щоб 1 раз вибрав і все, на головні свій контент...
ПОСТ:
якби все було б так просто я б не тратив час на реєстрацію на сайті і не писав би тему...
Не розумію. Раз вибрав - і все - це означає що коли помилково клікнув на англійську то вже українську не вибереш?
ні,вибрав мову і вже тієї сторінки з вибором немає..типу хочу я зайти на сайт http://www.joomla-ua.org, мені вже не вискакує вибір мови,а звичний контент(переключателі мов можуть бути десь в кутку,але основне таку фішку зробити тре)
Не бачу логіки.
Якби з site.com кидало на site.com/ua чи site.com/en - а воно так полюбе зробить, то так. А тут не розумію.

Ну зроби дійсно у спливаючому вікні модуль вибору мови. Якщо клікнуто, то в сесії збергіай, що клікнуто і модуль більше не виводь.
правда модулів ше не писав...
Ти не пиши. Ти виведи туди модуль вибору мову JoomFish