Форум Joomla! Україна

Повна версія: Дошка оголошень купівлі та продажу нерухомості
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Поставив собі завдання створити дошку оголошень нерухомості. Перепробував усі компоненти на джумла і найбільше мені підійшов Adsmanager.
Модифікував його, попиляв напильником і заточив під себе.

Прошу оцінити результат - [url=http://vdoma.org.ua/]Дошка оголошень нерухомості Львова[/url=]

Буду вдячний за поради та критику.
Нажаль Adsmanager не працює у native режимі для Joomla 1.5. Робота щодо дизайну не погана але чому не включений SEF на вашому сайті?
Щодо компоненту Adsmanager в мене є ряд зауважень, які спонукали на розробку нового плагіну до мого компонента Shop and Catalog, саме для створення на сайті різноманітних оголошень. Плагін ще не повністю готовий і по закінченні буде тестуватись у реальному "середовищі" на власному сайті.
Нажаль Adsmanager не підтримує рідний SEF Joomla 1.5. А ставити сторонні розширення - це зайве навантаження на БД. Надіюсь, що пошуковики і так проіндексують, якщо ні, то буду шось думати.

Дайте знати будь ласка як буде готовий плагін до Shop and Catalog - залюбки буду тестити.

Побажання: простота для відвідувачів і невелика кількість запитів до БД.
В модулі входу на сайт, що знаходиться на позиції "top", рекомендую додати кнопку реєстрації.
Додав кнопку реєстрації + там реєстрація проходить додатково при додаванні оголошення.