Форум Joomla! Україна

Повна версія: Безкоштовный сайт-калькулятор вікон
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Не так давно я нашла сайт-калькулятор окон ( может кому то нужно). :roll:
Все настройки калькулятора осуществляются через панель администратора сайта joomla, как наиболее удобную и простую для начинающих администраторов и владельцев сайтов.
Расчеты происходят очень быстро при точности сопоставимой с уже известной программой WinCalc , которая выступала в роли эталона расчетов.
СкажiТь будь-ласка а чи можливо його придбати?
СПрава в тому, що потрiбен модуль калькулятора.
Калькулятора чого?
Я писав калькулятор для буржуїнської контори. Вони вставновлюють сервери для корпорацій і там було досить багато логіки - якщо користувачів стільки , то знижка така і т.д.
Робив на базі розширення fabrik. Не саме елегантне рішення, проте працює.
Логіку обчислення писав у окремому ява-скриптовому файлі. Константи/коефіцієнти можна задавати через адмінку. Нажаль лінк дати не можу, бо його видно лише для клієнтів тої кантори. Можу, якщо дуже-дуже-дуже треба, підняти той калькулятор на чистій джумлі для прикладу і підказати, як працює. Але треба орієнтуватись в ява-скрипті хоч трішки.

Так воно приблизно виглядає
gruz Написав:Калькулятора чого?
Константи/коефіцієнти можна задавати через адмінку. Нажаль лінк дати не можу, бо його видно лише для клієнтів тої кантори. Можу, якщо дуже-дуже-дуже треба, підняти той калькулятор на чистій джумлі для прикладу і підказати, як працює. Але треба орієнтуватись в ява-скрипті хоч трішки.

...мабуть йдеться про калькулятор вікон.
Цей калькулятор ( вiкон) працює з використанням SSI. Е piзниця.....
У принципі скрипти можуть бути інтегровані з будь-якою CMS, або вбудовані в html-сторінки.
Доопрацювання скриптів (введення нових профільних систем, фурнітури та інше). Тому зручність його полягая в тому, що користувач може сам адмiнiструвати калькулятор, без особлывых знань скриптiв.
(воны йому майже не потрiбнi).