Оновлення товарів в корзині інтернет-магазину!!!!

Створення, модифікація розширень для Joomla!
Правила форуму
Обов'язково вказуйте іконку версії Joomla для свого розширення. Це дозволить користувачам орієнтуватися для якої лінійки Joomla створено розширення та не задавати зайвих запитань!
galantys
Користувач
Користувач

Повідомлення galantys » 28 грудня 2016, 00:11

Всім доброго дня-ночі,прошу про допомогу,створив сайт на базі joomla+vurtuemar3,після добавлення товару в корзину,товари хаотично зникають то знову добавляються,
Відключав плагіни нічого не допомагає,допоможіть?
ось сайт http://creative-style.com.ua/

gruz
Користувач
Користувач
Подякували: 23 рази

Повідомлення gruz » 28 грудня 2016, 02:05

Однозначно якийсь кеш.
А в самому модулі корзини кешування вимкнено?
galantys
Користувач
Користувач

Повідомлення galantys » 28 грудня 2016, 21:32

Доброго дня
Плагін кешування в мене стоїть Cache Cleaner,Справді не знаю чи в корзині відключено кешування :sorry:
Одже 1.версія joomla 3.5+vurutuemart3
2.замовляю товар на магазині він добавляється,і його підтягує до корзини вроді все норм,заходжу в корзину то він є то його немає,під час лазання по товарам тоже добавляю будь який товар він добавляється норм,але як повертаюся до головної сторінки він зникає чесно скажу навіть не знаю коли почалися такі глюки(
Допоможіть будласка
Перепробував багато чого,відключав модулі,полагіни,перезаливав корзину,нічого не допомагає.
І доречі важливий аспект після очистки всього кеша товар видно в корзині і він не зникає певний період.

Відправлено через 35 секунди:
gruz писав:Джерело цитати Однозначно якийсь кеш.
А в самому модулі корзини кешування вимкнено?
Доброго дня
Плагін кешування в мене стоїть Cache Cleaner,Справді не знаю чи в корзині відключено кешування :sorry:
Одже 1.версія joomla 3.5+vurutuemart3
2.замовляю товар на магазині він добавляється,і його підтягує до корзини вроді все норм,заходжу в корзину то він є то його немає,під час лазання по товарам тоже добавляю будь який товар він добавляється норм,але як повертаюся до головної сторінки він зникає чесно скажу навіть не знаю коли почалися такі глюки(
Допоможіть будласка
Перепробував багато чого,відключав модулі,полагіни,перезаливав корзину,нічого не допомагає.
І доречі важливий аспект після очистки всього кеша товар видно в корзині і він не зникає певний період.

Відправлено через 20 хвилини 27 секунди:
Дякую за допомогу проблему вирішив по інструкції з цієї статті http://virtuemart.su/uskorenie-v-4-raza ... tuemart-2/
gruz
Користувач
Користувач
Подякували: 23 рази

Повідомлення gruz » 29 грудня 2016, 19:29

1. Cache cleaner - це чистка кеша. Це не плагін кешування. Кешування у Joomla вмикається у двох незалежних місцях - в глобальній конфігруації і є плагін кешування (звіряче кешування, для магазина не піде).
2. У модулі корзини є опція вимкнення кешування. Її би варто використати.
3. Добре, що вирішив.

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Розробка та модифікація розширень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей