Форум Joomla! Україна
Не налаштовуються компоненти - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Старі версії Joomla (https://joomla-ua.org/forum/forum-31.html)
+--- Форум: Joomla! 2.5 (https://joomla-ua.org/forum/forum-77.html)
+--- Тема: Не налаштовуються компоненти (/thread-1447.html)

Не налаштовуються компоненти - Anatolij - 19.04.2012

На новому сайті завантажив останню 2,5,4 версію.В компоненті Контакти можу створити категорію,але самі контакти не створюються... Confusedhock:
Завантажив також інший компонент - дошка оголошень.Налаштування зробити неможливо:натискаю ЗБЕРЕГТИ - ніякої реакції... Confusedhock: Підкажіть,в чому проблема??? Де знаходяться налаштування компонентів,щоб зробити їх вручну????

Re: Не налаштовуються компоненти - dovan - 20.04.2012

Проблема може бути в правах на папки і файли на сервері. Перевірте, що там виставлено. Спробуйте усім папкам і файлам виставити права 777 і спробувати ще раз зробити ті операції про які писали в першому повідомленні.

Re: Не налаштовуються компоненти - Anatolij - 27.04.2012

dovan Написав:Проблема може бути в правах на папки і файли на сервері. Перевірте, що там виставлено. Спробуйте усім папкам і файлам виставити права 777 і спробувати ще раз зробити ті операції про які писали в першому повідомленні.
Ніякого результату....... Confusedhock: Завантажив EasyBlog - зробив тестовий допис- натискаю зберегти - ніяких змін!!! Повний шок !!!! В когось ще є такі проблеми з 2.5.4???? Вже не знаю що й робити .На Джумлі 1.5.23 майже не мав проблем.Може й не варто тратити час на версію 2.5?????

Re: Не налаштовуються компоненти - dovan - 28.04.2012

Anatolij Написав:
dovan Написав:Проблема може бути в правах на папки і файли на сервері. Перевірте, що там виставлено. Спробуйте усім папкам і файлам виставити права 777 і спробувати ще раз зробити ті операції про які писали в першому повідомленні.
Ніякого результату....... Confusedhock: Завантажив EasyBlog - зробив тестовий допис- натискаю зберегти - ніяких змін!!! Повний шок !!!! В когось ще є такі проблеми з 2.5.4???? Вже не знаю що й робити .На Джумлі 1.5.23 майже не мав проблем.Може й не варто тратити час на версію 2.5?????

Все таки варто, бо підтримка 1.5 скоро закінчиться і тоді можуть виникнути проблеми. У вас із усіма компонентами така проблема? Спробуйте встановити К2 і спробувати додати статтю чи матеріал. Ще, деякі компоненти вимагають створення категорій і тільки після того зберігають матеріали, перевірте чи у вас вони є.

Re: Не налаштовуються компоненти - Anatolij - 02.05.2012

dovan Написав:
Anatolij Написав:

Все таки варто, бо підтримка 1.5 скоро закінчиться і тоді можуть виникнути проблеми. У вас із усіма компонентами така проблема? Спробуйте встановити К2 і спробувати додати статтю чи матеріал. Ще, деякі компоненти вимагають створення категорій і тільки після того зберігають матеріали, перевірте чи у вас вони є.
Розумію,що варто.... Але....Раптом пропали модулі в позиції справа.З чотирьох відображається тільки один. Confusedhock: 20 днів були....І тут - нема. :ROFL: І сміх і гріх...Просто чортівня якась.

Re: Не налаштовуються компоненти - dovan - 02.05.2012

Anatolij Написав:
dovan Написав:
Anatolij Написав:

Розумію,що варто.... Але....Раптом пропали модулі в позиції справа.З чотирьох відображається тільки один. Confusedhock: 20 днів були....І тут - нема. :ROFL: І сміх і гріх...Просто чортівня якась.
В налаштуваннях модулів є тривалість їхнього відображення, якщо, як ви пишете, вони зникли в один день то можливо була встановлена кінцева дата публікації, перевірте. І ще цікавить, чи використовуєте варезний шаблон чи модулі, компоненти на сайті?

Re: Не налаштовуються компоненти - Anatolij - 06.05.2012

Пробував інші шаблони та модулі те ж.... Завантажив К2:не можна зробити допис - Помилка завантаження компонента: com_media, 1

Re: Не налаштовуються компоненти - dovan - 06.05.2012

Anatolij Написав:Пробував інші шаблони та модулі те ж.... Завантажив К2:не можна зробити допис - Помилка завантаження компонента: com_media, 1

Де сайт хоститься?

dovan Написав:
Anatolij Написав:Пробував інші шаблони та модулі те ж.... Завантажив К2:не можна зробити допис - Помилка завантаження компонента: com_media, 1

Де сайт хоститься?
http://www.imhoster.net/

на configuration.php які права стоять?

dovan Написав:на configuration.php які права стоять?
0444

Anatolij Написав:
0444

спробуйте виставити всі 777, можливо допоможе. Сайт до оновлення був встановлений з нуля?

Re: Не налаштовуються компоненти - Anatolij - 07.05.2012

dovan Написав:
Anatolij Написав:
0444

спробуйте виставити всі 777, можливо допоможе. Сайт до оновлення був встановлений з нуля?
Виставити на цей файл??? Чи на всі папки??? А що означають ці коди?? Наприклад,644 і т.д. Сайт цей зовсім новий.Я встановив в CPanel 2.5.1 потім в адмінпанелі обновив до 2.5.4.В мене є інший сайт http://fanaty.in.ua там 1,5,23 і майже ніколи не виникало ніяких проблем,а тут просто біда.З модулями:виставив відображення на всіх сторінках - появились.Поставив на вибраних - вони й досі йдуть на всіх.Кеш очищав.
Дякую,що Ви намагаєтесь мені допомогти.

Re: Не налаштовуються компоненти - dovan - 07.05.2012

Anatolij Написав:
dovan Написав:
Anatolij Написав:
0444

Виставити на цей файл??? Чи на всі папки??? А що означають ці коди?? Наприклад,644 і т.д. Сайт цей зовсім новий.Я встановив в CPanel 2.5.1 потім в адмінпанелі обновив до 2.5.4.В мене є інший сайт http://fanaty.in.ua там 1,5,23 і майже ніколи не виникало ніяких проблем,а тут просто біда.З модулями:виставив відображення на всіх сторінках - появились.Поставив на вибраних - вони й досі йдуть на всіх.Кеш очищав.
Дякую,що Ви намагаєтесь мені допомогти.

ці цифри це права доступу до файлів, якщо виставити всі 777 то доступ буде максимально можливий для усіх. Дані у файл будуть вноситись без будь-яких перешкод. Також рекомендую увімкнути відображення логів, Сайт > Загальна конфігурація > Система > Налаштування параметрів. Поставте на так, збережіться і можливо побачите в чому проблема.

Re: Не налаштовуються компоненти - Anatolij - 07.05.2012

Логи не допомогли.Права попробую виставити вже завтра.
А можливо ось в чому проблема:роблю налаштування в Adsmanager(дошка оголошень) - Помилка завантаження компонента: com_media, 1
Хочу зробити допис в К2 - нема редактора і знов Помилка завантаження компонента: com_media, 1.??????