Форум Joomla! Україна
Редактор JCE - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Розширення Joomla! (https://joomla-ua.org/forum/forum-27.html)
+--- Форум: Українська локалізація розширень (https://joomla-ua.org/forum/forum-54.html)
+--- Тема: Редактор JCE (/thread-1523.html)

Сторінки: 1 2

Редактор JCE - Rustam - 06.07.2012

Українська мова (локалізація) для редактора Joomla Content Editor (JCE)

Версія 2.9.3 (оновлення від 10.03.2021):
http://depositfiles.com/files/t40wlf16n
jce_language_uk_ua_full_2903.zip

Установка - як звичайні розширення Joomla (меню "Розширення" -> "Менеджер" -> "Встановлення")

--

Прохання
Якщо в когось є JCE Pro та додаткові плагіни по підписці, викладіть архівом їх мовні файли *.ini (зі збереженням структури каталогів: language\en-GB\ та administrator\language\en-GB\). Тоді я включу переклад і для них.

Офіційний сайт компонента: https://www.joomlacontenteditor.net/

Re: JCE - losy - 06.07.2012

Скачав, встановив без жодних проблем, переглянув локалізацію компонента, редактора, всіх встановлених плагінів, - все красиво, українською, окрім "Параметри JCE MediaBox", - англійською, але в любому випадку вдячний за українську локалізацію.
Велике спасибі!

Re: JCE - Rustam - 06.07.2012

Дякую. Вдалого користування. На рахунок JCE MediaBox - взагалі-то, думаю, власні назви не варто перекладати. Й так все зрозуміло.

Re: JCE - losy - 07.07.2012

Rustam Написав:На рахунок JCE MediaBox - взагалі-то, думаю, власні назви не варто перекладати. Й так все зрозуміло.
Я мав наувазі не саму назву JCE MediaBox, а всі пункти налаштувань які знаходяться в меню компонента "JCE", в налаштуваннях "Параметри JCE MediaBox", там всі налаштування англійською...
http://img52.imageshack.us/img52/749/jceua.jpg

Re: JCE - Rustam - 07.07.2012

Ага. Схоже, в цього плагіна свої мовні файли, а я тестував на "голому" JCE без додаткових плагінів. Через деякий час поправлю.

Оновлення локалізаці до версії 2.2.2 - Rustam - 13.07.2012

В першому пості обновив архів:
- підтримка версії 2.2.2 редактора JCE
- додано переклад для JCE MediaBox
- виправлено недоліки перекладу.

Re: JCE - Dutch - 19.07.2012

Дякую за хорошу роботу!
Сьогодні зроблю анонс в новинах!

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - albereznyuk - 23.07.2012

У мене в JSE медіабоксі кнопки і текст на вікнах ( 9 папок, 13 файлів) ти такого.
який файл конфігурації треба редагувати на стороні хостера?

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - Dutch - 23.07.2012

Проблема кодування, тут або для JS-скриптів задати через .htaccess або для самого файлу.

Сподіваюсь перекладач вирішить це питання у стислі терміни.

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - Rustam - 23.07.2012

Від мене навряд чи щось залежить: там всі файли зберігаються в UTF-8 без варіантів. В першому пості обновив архів - в деяких файлах забрав мітку BOM (її не повинно бути).
Після установки потрібно очистити кеш браузера.
Спробуйте. Якщо не допоможе - скоріше за все це проблема налаштувань сервера або браузера.

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - Dutch - 23.07.2012

Іноді буває, що сервер за замовчуванням віддає кодування windows-1251, тому можуть і скрипти та файли іноді некоректно працювати.

Іноді сервер налаштований за замовчуванням на інше кодування. У такому випадку необхідно для сайту задати кодування UTF-8.

В .htaccess прописуємо:

Код:
AddDefaultCharset utf-8
    AddCharset utf-8 *
    <IfModule mod_charset.c>
        CharsetSourceEnc utf-8
        CharsetDefault utf-8
    </IfModule>

Щоб задати кодування для певних форматів файлів використовуємо наступне правило:

Код:
AddDefaultCharset utf-8
    AddCharset utf-8 .html .css .js .xml .json .rss .atom
    <IfModule mod_charset.c>
        CharsetSourceEnc utf-8
        CharsetDefault utf-8
    </IfModule>

Щоб коректно налаштувати .htaccess читайте тут: http://joomla-ua.org/blogs/item/448-nalashtuvannya-saytu-za-dopomogoyu-htaccess

JCE 2.2.9 - Rustam - 04.12.2012

Оновлення локалізації для підтримки JCE 2.2.9.1 jce_language_uk_ua_full_229-0

Приєднайте хтось до першого повідомлення і поправте назву теми. Я чомусь не можу редагувати свої повідомлення

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - bohdan09 - 17.02.2013

Будь ласка додавайте зразу сам компонент, який Ви переклали, щоб не шукати його ще пів години в Інтернеті.

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - Dutch - 17.02.2013

На розширення робимо тільки посилання на JED або офіційний сайт, оскільки версія за деякий час може застаріти.

- Rustam - 18.02.2013

Тобто? В цій темі лише локалізація, жодних посилань на компонент не передбачено.

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - Rustam - 18.02.2013

А, зрозумів, це до попереднього посту.
PS. Чому заборонили редагувати свої повідомлення?

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - bicka - 29.03.2013

Встановив вашу локалізацію JCE.

Все переведено на Українську, крім

Помилка - Rustam - 29.03.2013

Перевірив - помилка не підтверджується. Скріншот прикріплено до посту. Браузер - Опера.
Після установки локалізації потрібно чистити кеш браузера. Спробуй.

Re: Помилка - bicka - 29.03.2013

Rustam Написав:Перевірив - помилка не підтверджується. Скріншот прикріплено до посту. Браузер - Опера.
Після установки локалізації потрібно чистити кеш браузера. Спробуй.

Вибач. Забув уточнити. Версія joomla 3.0.3 а JCE 2.3.2.4.

Англійська та Російська локалізації працюють в цій панелі.

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - bicka - 29.03.2013

Перевстановив все з нуля (joomla , JCE) тепер ця панель на англійській мові. А все інше на Українській.
Скажіть будь ласка який файл відповідає за переклад цієї панелі спробую сам від коректувати.
Думаю вся справа в версії самого JCE

Re: JCE. Версія 2.2.2 (оновлення від 13.07.2012) - WXR1 - 30.03.2013

Встановив останню версію редактора 2.3.2.4 , потім українську локаль, але весь JCE в панелі керування російський, а в матеріалах все по-англійському... де можна переключити?
p.s. в Установить дополнения\Языки - є Англ, Російська і Украйнська а як між ними переключатись?

З приводу JCE 2.3 - Rustam - 01.04.2013

Наскільки мені відомо, в JCE 2.3 були досить суттєві зміни, зокрема і в мовних файлах. Я ще не брався за цю версію, тому цілком можливо, що існуючий переклад не буде працювати коректно з версією JCE 2.3. Як тільки з’явиться вільний час, я оновлю переклад.

Щодо вибору мови - я теж не бачу способу вибрати мову редактора вручну. Мова встановлюється автоматично за мовою в загальній адміністративній частині, або англійська, якщо підходящого перекладу нема.

Я також не планую найближчим часом переходити на Joomla 3, тому тестування перекладу буде проводитись на Joomla 2.5

Оновлення локалізації для JCE 2.3.2.4 - Rustam - 02.04.2013

Оновлення локалізації для JCE 2.3.2.4

Оновив переклад для підтримки JCE версії 2.3.2.4. [attachment=291]

Якщо після установки мова залишається англійською - відкрийте на редагування статтю і перезавантажте сторінку в браузері. Також бажано очистити кеш браузера. Тестуйте

Re: Редактор JCE - Yurion - 27.11.2013

Установил на JCE 2.3.4.1 - все работает хорошо. Спасибо!

Re: Редактор JCE - fisk - 24.02.2014

bicka Написав:Встановив вашу локалізацію JCE.

Все переведено на Українську, крім
В мене та ж проблема.
JCE Editor 2.3.4.4
Joomla 1.6.6

в консолі ФФ помилка через те що константа два рази взята в кавички:
Код:
SyntaxError: missing } after property list
...рейм (iframe)"},"imgmanager":{"desc":" "Додати/Змінити зображення"","delta_width...

Re: Редактор JCE - fisk - 24.02.2014

як виявилось проблеми з подвійними лапками повязані з пробілом що стоїть перед текстом константи в наступних константах файлу uk-UA.com_jce.ini:
Код:
DESC= "Додати/Змінити зображення"
DESC= "Додати/Змінити посилання"
DESC= "Додати/Змінити файл"
DESC= "Додати/Змінити мультимедіа"
DESC= "Додати/Змінити заголовок"
DESC= "Вставити вміст за шаблоном"
якщо витерти пробіл проблема вирішується Smile

Re: Редактор JCE - Rustam - 07.05.2014

Дякую. Буде виправлено.

Оновлення локалізації для JCE 2.3.4.4 - Rustam - 07.05.2014

Оновлення локалізації для JCE 2.3.4.4
[attachment=316]

Re: Редактор JCE - helloworld1 - 08.05.2014

Жизнь, слава Богу,нормализуется!!!! "Все о бухалтерском учете" - для Вас - материалы о выходе предприятий, бухгалтерского учёта - из кризиса!!!!

Re: Редактор JCE - mariolita - 16.12.2014

Велике спасибі!