Форум Joomla! Україна
Не змінюється меню при створені багатомовного сайту - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Старі версії Joomla (https://joomla-ua.org/forum/forum-31.html)
+--- Форум: Joomla! 2.5 (https://joomla-ua.org/forum/forum-77.html)
+--- Тема: Не змінюється меню при створені багатомовного сайту (/thread-1707.html)Не змінюється меню при створені багатомовного сайту - Kadtaras - 27.08.2013

Є сайт http://kazkova-sadyba.com/
Проблема в тому, що коли роблю його багатомовним не змінюється головне меню при переключені на мову ру, так і залишається українською. Меню яке знаходиться вверху не є в модульній позиції, а відображенняя меню прописано в шаблоні і підтримує тільки "вид меню - meinmenu", тобто створити ще одне таке меню з таким самим видом на "ру" не можливо. Як вирішити дану проблему не знаю.


Re: Не змінюється меню при створені багатомовного сайту - Dutch - 13.09.2013

Необхідно увімкнути плагін багатомовності та вивести модуль вибору мови.
Далі створюємо меню, наприклад Загальне і створюємо головну сторінку.
Після цього створюємо меню Українська та Російська і у них пункти меню Головна та Главная до яких застосовуємо головні сторінки, при цьому необхідно задати цим пунктам меню свої мови.

Відповідно до головних сторінок ми можемо створити інші пункти меню зі своїми мовами, а у модулі меню відобразити або Українську, або Російську (маю на увазі меню).

Також можна створити додаткове меню і назвати його Головне меню і у ньому створювати структури для різних мов із відповідним поставлянням мови, але цей варіант мені не дуже подобається, оскільки якщо багато мов і пунктів меню, то можна заплутатись.