Форум Joomla! Україна
Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Старі версії Joomla (https://joomla-ua.org/forum/forum-31.html)
+--- Форум: Joomla! 1.0 (https://joomla-ua.org/forum/forum-20.html)
+--- Тема: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? (/thread-182.html)Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - Анатолій - 03.03.2008

Вітання.
Я створив кілька варіантів кнопки сайту. Вона подана разом з html кодом, який будь-хто може покласти на свій сайт, вірно прописавши його у своєму template. Напишіть, хто знає, чи є якийсь модуль або щось таке, щоб дізнатися, хто і коли поклав на свій сайт кнопку мого сайту.
Наперед спасибі. Tongue


Re: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - shaman - 03.03.2008

Здається стандартний каталог лінок містить таку опцію. Тобто коли учасник видаляє кнопку з сайту, адміністратору приходить повідомлення.


Re: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - Анатолій - 03.03.2008

Як розуміти "видаляє кнопку"?
Принцип який: чи можливо серфувати нет на питання присутності десь там кнопки, яку людина робить для розміщення на інших сайтах. Бо, якщо хтось скопіює html кнопки, - це ще не означає, що вона з'явиться десь на якомусь сайті.
Трохи раніше, коли я ще не мав своєї кнопки, але вже ставив на свій сайт кнопки дружніх сайтів, на мій е-мейл написав адміністратор одного з сайтів і повідомив, що він на мій сайт вийшов, переглядаючи, хто поклав його кнопку собі на сайт. Тобто, теоретично, ці речі цілком можливі.


Re: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - shaman - 03.03.2008

Цитата:Як розуміти "видаляє кнопку"?
Тобто, якщо ти домовився з іншим сайтом про обмін кнопками а він потім її видалить, ти про це відразу дізнаєшся. Дуже зручна функція контролю.

Стосовно "серфування нету" - краще користуватись спеціальними веб-сервісами, такими, як _http://mycounter.com.ua наприклад - зручно та функціонально.


Re: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - Анатолій - 03.03.2008

http://mycounter.com.ua - справді зручно. Воно у мене стоїть на сайті. Але там немає інформації про те, де з'явилася моя кнопка, якщо її хтось просто в себе поставив, а я цього не знаю.
До речі, щодо зручностей: http://www4.clustrmaps.com - хороша річ. Показує на карті, звідки люди на сайт заглядали. Безкоштовно, просто і швидко.


Re: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - shaman - 04.03.2008

Просто я думаю такі сервіси є найоптимальнішим вирішенням цього питання - де стоїть кнопка або лінк - звідти і приходять.
Щодо фізичного виявлення коду кнопки, думаю краще задати її в пошукі Wink


Re: Як знати, хто поклав Вашу кнопку на свій сайт? - Dutch - 04.03.2008

Google SiteMap + Google Analitics + посилання в коді кнопки на сайт у вигляді:
www.мій_сайт.юа/?counter_code

Тоді зможеш відслідкувати в панелі карти сайту або статистики звідки йдуть такого роду посилання.