Форум Joomla! Україна
Міський портал на Joomla - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Робота та співпраця (https://joomla-ua.org/forum/forum-22.html)
+--- Форум: Пропозиції щодо співпраці (https://joomla-ua.org/forum/forum-14.html)
+--- Тема: Міський портал на Joomla (/thread-2389.html)

Міський портал на Joomla - igo2309 - 03.07.2019

Доброго дня шановна спільното!
Прошу вибачення, якщо порушую якісь правила цього сайту, але на мою думку назва теми відповідає моєму запиту. Нещодавно наткнувся в мережі на збірку міського порталу від сайту pro-portal.
info (не реклама, без пробілів)... і загорівся бажанням замутити такий портал для свого міста. До цього працював лише з вордпрес. Суть питання - скористаюсь послугою фахівця, здатного зробити українську версію цієї збірки, та встановити і відладити на існуючому хостингу з існуючим доменом. Цікавить сама можливість виконання цих робіт та вартість питання. Дякую за увагу.

RE: Міський портал на Joomla - Dutch - 03.07.2019

Необхідно ТЗ для початку хоч якесь мати.

RE: Міський портал на Joomla - igo2309 - 03.07.2019

(03.07.2019, 09:31 AM)Dutch Написав: Необхідно ТЗ для початку хоч якесь мати.
Технічне завдання - це хлопітно для мене, бо я слабо розбираюсь в функціоналі цього движка...  Скажімо так, мене влаштував би ось такий сайт з таким же функціоналом, але українська локація... Звичайно мені не потрібен курс російського центробанку, російські новини... Я так розумію вони підтягуються автоматично?  Платіжна система реалізована через шлюз Яндекс.Деньги також не підійде, можлива українська альтернатива? Те ж що до Яндекс.Карти... 

Дякую за перенос повідомлення і створення окремої теми. Smile

RE: Міський портал на Joomla - Maxim - 15.07.2019

А це ідея! Звісно такий портал має бути на безкоштовних розширеннях Джумли.

RE: Міський портал на Joomla - Dutch - 15.07.2019

(15.07.2019, 06:49 PM)Maxim Написав: А це ідея! Звісно такий портал має бути на безкоштовних розширеннях Джумли.

Вони з безкоштовных та варезних розширень створили.

Звісно ні хто не забороняє купити. Українську для джумла встановити можна буде, а от з розширеннями або шукати на форумі, або самому перекладати, або у розробників розширення питати.

RE: Міський портал на Joomla - Dutch - 15.07.2019

(03.07.2019, 09:40 AM)igo2309 Написав:
Технічне завдання - це хлопітно для мене, бо я слабо розбираюсь в функціоналі цього движка...  Скажімо так, мене влаштував би ось такий сайт з таким же функціоналом, але українська локація... Звичайно мені не потрібен курс російського центробанку, російські новини... Я так розумію вони підтягуються автоматично?  Платіжна система реалізована через шлюз Яндекс.Деньги також не підійде, можлива українська альтернатива? Те ж що до Яндекс.Карти... 

При чому тут двигун?
Просто опиши, що потрібно для сайту, який функціонал.

RE: Міський портал на Joomla - igo2309 - 10.09.2019

(15.07.2019, 07:23 PM)Dutch Написав:

При чому тут двигун?
Детальний опис функціоналу порталу на цій сторінці.

(15.07.2019, 06:49 PM)Maxim Написав: А це ідея! Звісно такий портал має бути на безкоштовних розширеннях Джумли.
Не бажаєте спробувати?

RE: Міський портал на Joomla - Dutch - 10.09.2019

(10.09.2019, 06:59 AM)igo2309 Написав:
(15.07.2019, 07:23 PM)Dutch Написав:

При чому тут двигун?
Детальний опис функціоналу порталу на цій сторінці.

Не бажаєте спробувати?

Що вам потрібно, а не що вони реалізували ?

RE: Міський портал на Joomla - igo2309 - 10.09.2019

В принципі - все й потрібно... Мені подобається функціонал користувача цієї збірки. Можливість авторизації через соц. мережі, додавання контенту користувачем через заповнення готових форм, монетизація - можливість за дєнєжку "підняти" або "виділити" свій контент без втручання адміністратора. Рейтинг для контенту. Подобається підбірка розділів: каталог підприємств, дошка оголошень, робота, афіша, форум, магазин... "Народна карта" міських проблем подобається...

Думаю зробивши таку збірку ви могли б продати її не лише мені...