Форум Joomla! Україна
joomla 1.5 створюю новий пункт в головному меню, при пререхо - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Старі версії Joomla (https://joomla-ua.org/forum/forum-31.html)
+--- Форум: Joomla! 1.5 (https://joomla-ua.org/forum/forum-21.html)
+--- Тема: joomla 1.5 створюю новий пункт в головному меню, при пререхо (/thread-244.html)joomla 1.5 створюю новий пункт в головному меню, при пререхо - frodo17 - 06.06.2008

Розбираюсь з joomla 1.5. Створюю розділи, категорії. Створюю нову статю, відображую її на головній сторінці, все працюює Ок. Проблема виникла при роботі з головним меню.Створюю новий пункт, вибираю його тип( пробував різні варіанти, включаючи звичайна стаття, при цьому вибираю статтю ) результат один. На головній сторінці з"являється новий пункт, при клікі на ньому -Object not found!The requested URL was not found on this server...Якщо вибираю тип зовнішній лінк і вказую адресу то працює. Використовую українську локалізацію з joomla-ua.org. Підкажіть в чому може бути  проблема.


Re: joomla 1.5 створюю новий пункт в головному меню, пр&# - Fray - 06.06.2008

Тобто якщо вибираєш створити новий пункт - точний лінк , то все працює, а по іншому ні..?!


Re: joomla 1.5 створюю новий пункт в головному меню, при пре - frodo17 - 10.06.2008

Здається проблема в збірці joomla. Я пробував встановлювати без демо даних і з ними. Коли з демо встановлюю пише помилку, та начебто встановлюється. Деякі пункти меню не працюють  Sad, плюс проблема з верхнім меню( підіймалась в попередній темі на форумі ). Відображати нову статю вдалося ,але зважуючи на все це вирішив скачати joomla з joomlaportal.ru, плюс файли локалізації. Працює ок, далі буде видно Wink. Всім дякую.