Форум Joomla! Україна
Проблема з редакторами - Версія для друку.

+- Форум Joomla! Україна (https://joomla-ua.org/forum)
+-- Форум: Розширення Joomla! (https://joomla-ua.org/forum/forum-27.html)
+--- Форум: Інші розширення (https://joomla-ua.org/forum/forum-11.html)
+---- Форум: Редактори (https://joomla-ua.org/forum/forum-47.html)
+---- Тема: Проблема з редакторами (/thread-711.html)Проблема з редакторами - core - 28.01.2010

Вибачте якщо есь не там створив тему. Я новачок у користуванні джумлою, тому надіюся на допомогу людей, що в цьому краще розуміються. Описую проблему.
Встановив joomla 1.5.15. По замовчуванню редактором контенту був tiny . Праюцвав добре, лише єдина біда, не редактора, а плагіна Read more - при натисканні кнопки детальніше - перекидало на початкову сторінку адмінки. Знайшов в неті альтернативний плагін read more. Встановив його. Після цього в tiny пропала панель кнопок. подумав може плагін щось плужить. Поставив fck editor - те ж саме - немає панелі кнопок. ще одна особливість - якщо в конфігурації вибрати якийсь графічний редактор - тоді вже і альтернативний read more не працює і перекидає на стартову сторінку адмінки. якщо ж вибрати no editor - read more працює. Все б нічого - без редактора можна обійтися, але після всіх цих маніпуляцій - не працюють кнопки Зберегти і Застосувати. Можливо хтось зіштовхувався із такою проблемою?
Полазив трохи по адмінці і помітив що то кнопки apply і Save не праюють ніде - ні в статтях. ні в модулях. Якщо виключити редактори - тобто в конфігурації поставити no Editor - все працює


Re: Проблема з редакторами - Besedin - 29.01.2010

щось не те зі скриптами мабуть. може якийсь файл не дописався при установці.


Re: Проблема з редакторами - dmonco - 14.03.2010

Та же самая проблема и у меня. Joomla 1.5.15 Перенес с локалки на хостинг, пропала панель кнопок при создании статьи. В Интернете гуглил, ничё не нашёл. Может кто-то подскажет что-то более конкретное?


Re: Проблема з редакторами - Hijacker - 14.03.2010

Змініть браузер, якщо я не помиляюсь це проблеми 10-ї Опери. Для Одмінення юзайте ФФ)))))


Re: Проблема з редакторами - senquiem - 19.01.2011

Аналогічна порада — змініть браузер.
А взагалі розробникам рекомендую Google Chrome — окрім відсутності глюків з редакторами (як наприклад в опері), тотальної тормознутості (інтернет експлорер), в цього браузера є одна чудесна особливість.

Якщо клікнути правою клавішею на елементі сторінки й вибрати нижній пункт — "показати код елементу", браузер видає з підсвіткою все що є там за кулісами. + є можливість редагування на льоту атрибутів стилю, що нереально прискорює тестування верстки.