Створення сервера!!!

webster
Користувач
Користувач

Створення сервера!!!

Повідомлення webster » 14 серпня 2009, 23:28

Всім привіт...Підскажіть будь-ласка....
Припустимо я маю комп. як зробити з нього сервер, щоб мій сайт був на моєму компі, щоб другі люди могли заходити на мій сайт...
Як це зробити, що для цього потрібно...
Чекаю відповідей
Дякую

SLIM
Модератор
Модератор
Подякували: 1 раз

Re: Створення сервера!!!

Повідомлення SLIM » 15 серпня 2009, 01:34

Знающие люди, дайте по данной теме ссылок/ книг/ ещо чего. Самого эта тема интересовала.
Besedin
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення Besedin » 17 серпня 2009, 17:17

непогана стаття є [url=http://www.codenet.ru/webmast/apache/Apache-PHP-Perl-Mysql/]тут[/url=]
gaidamaka
Користувач
Користувач

Повідомлення gaidamaka » 17 серпня 2009, 17:22

але крім підгятого прямими руками сервака треба ж ще нормальний інтернет .... :crazy:
Besedin
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення Besedin » 17 серпня 2009, 17:28

ну і ще плюс домен та статична IP-адреса (хоча є способи що й до динамічної домен прикрутити можна) :)

SLIM
Модератор
Модератор

Повідомлення SLIM » 17 серпня 2009, 20:33

GOodm@n писав:непогана стаття є [url=http://www.codenet.ru/webmast/apache/Apache-PHP-Perl-Mysql/]тут[/url=]
то же самое что и [url=http://www.denwer.ru/]D.E.N.W.E.R.[/url=], только париться дольше надо :D
gaidamaka писав:але крім підгятого прямими руками сервака треба ж ще нормальний інтернет .... :crazy:
GOodm@n писав:ну і ще плюс домен та статична IP-адреса (хоча є способи що й до динамічної домен прикрутити можна) :)
это уже практические вопросы, меня же интересует как в теории настраиваются реальные веб серевера хостинга... :crazy:
webster
Користувач
Користувач

Повідомлення webster » 17 серпня 2009, 20:59

домен не проблема бесплатно зарегить можна.....а як настроїти це в Денвері?
SLIM
Модератор
Модератор

Повідомлення SLIM » 17 серпня 2009, 21:16

Джентльменский набор Web-разработчика («Д.н.w.р», читается «Денвер») — проект Дмитрия Котерова, набор дистрибутивов (Apache, PHP, MySQL, Perl и т.д.) и программная оболочка, используемые Web-разработчиками для разработки сайтов на «домашней» (локальной) Windows-машине без необходимости выхода в Интернет.
webster
Користувач
Користувач

Повідомлення webster » 18 серпня 2009, 09:14

вот іменно що Дневер лиш для того щоб створювати сайти на локальному компі а потім кидати на хостинг......а мені потрібно так зробити щоб мій сайт був на моєму компі....і щоб люди могли на нього заходити.....

gaidamaka
Користувач
Користувач

Повідомлення gaidamaka » 18 серпня 2009, 10:16

ну в принципі я бачив на сайті розробника "Денвера" інструкцію по такому випадку.. але він сам пише, що велика кількість дірок у безпеці (в порівнянні із звичайним сервером)
gaidamaka
Користувач
Користувач

Повідомлення gaidamaka » 19 серпня 2009, 11:34

ну по такому, що цей пакет розроблявся як ЛОКАЛЬНИЙ сервер.. подробиці тут http://www.denwer.ru/faq/shared.html
Besedin
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення Besedin » 19 серпня 2009, 12:18

Для того щоб хостити у себе сайт тобі необхідно в першу чергу знати що таким чином ти відкриваєш усім людям до себе доступ. Том в першу чергу потрібно потурбуватись про захист свого ресурсу. На хостингах в основному усі вебсервери працюють на платформі Linux/FreeBSD тому можеш і це до уваги взяти. Apache, PHP та MySQL (це як мінімум) бажано ставити окремо, бо усі локальні вебсервери типу денвер в основному з купою дірок у безпеці і розраховані для локальної роботи. Для апача, наприклад, майже уся конфігурація знаходиться в одному файлі, де закоментовані практично усі параметри. Якщо щось не розумієш, то існує купа документації по ньому. Тут тобі ніхто конкретно не розкаже що як і до чого. Задавай конкретні питання, бо тема вийде ого-го яка. ;)

SLIM
Модератор
Модератор

Повідомлення SLIM » 19 серпня 2009, 13:07

gaidamaka писав:ну по такому, що цей пакет розроблявся як ЛОКАЛЬНИЙ сервер.. подробиці тут http://www.denwer.ru/faq/shared.html
я прекрасно понимаю что денвер создан для локалки, и настравивать его на работу в сети смысла абсолютно никакого нету.
GOodm@n писав: ...ти відкриваєш усім людям до себе доступ. Том в першу чергу потрібно потурбуватись про захист свого ресурсу.
Понятное дело
GOodm@n писав: На хостингах в основному усі вебсервери працюють на платформі Linux/FreeBSD тому можеш і це до уваги взяти.
угу
GOodm@n писав: Apache, PHP та MySQL (це як мінімум) бажано ставити окремо, бо усі локальні вебсервери типу денвер в основному з купою дірок у безпеці і розраховані для локальної роботи. Для апача, наприклад, майже уся конфігурація знаходиться в одному файлі, де закоментовані практично усі параметри. Якщо щось не розумієш, то існує купа документації по ньому. Тут тобі ніхто конкретно не розкаже що як і до чого. Задавай конкретні питання, бо тема вийде ого-го яка. ;)
Тоесть вы хотите сказать, что после прочтения документаций по PHP, MySQL, Apache, Perl, CGI мой вопрос (1ый пост данной темы) будет для меня разъяснен?
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 19 серпня 2009, 23:06

после прочтения документаций по PHP, MySQL, Apache, Perl, CGI
:) Думаю тема станет ясна раньше.
SLIM
Модератор
Модератор

Повідомлення SLIM » 20 серпня 2009, 22:59

я в недоумении :%)
radchuk007
Користувач
Користувач

Повідомлення radchuk007 » 24 серпня 2009, 15:50

Створення серверу хостингу процес сам по собі не складний. По-перше тут правильно зазначали потрібно продумати його захист і вибрати ОС. Якщо Ви початківець у *nix просторі і не маєте собі на меті створювати веб-сервер для декілька десятків сайтів, то можна скористатись ОС Debian, де за порівняно невеликий проміжок часу Ви виведете свій сайт у світ ( потрібно просто установити пакет LAMP) - далі на Ваш вибір - пошта, ДНС, FTP ...
Dedian можна також успішно використовувати і для великої кількості хостів, в такому випадку варто забути про графічний інтерфейс, і взагалі відкинути деякі приємні для ока дрібниці, а зосередити увагу на самому сервері. У випадку із багатьма сайтами можна також скористатись і FreeBSD, саме так і роблять більшість хостерів, але налаштування цієї ОС для початківця буде складнішим.
Якщо ж вам просто потрібно показати свій сайт в інтернеті і Ви не хочете відмовлятися від Windows, чи купувати окремий ПК в якості сервера - можете підняти звязку Apach+PHP+MySQL і захистити свою ОС антивірусом і хорошим фаєрволом. На рахунок динамічного IP можу лише додати що існують мультиплатформені клієнти від сервісу "dyndns" та сервісу "no-ip". Все можливо, якщо звісно є бажання :wink:

SLIM
Модератор
Модератор

Повідомлення SLIM » 24 серпня 2009, 16:23

буду изучать в направдении FreeBSD, накачал кучу книг, нашел пару интересных ресурсов. все больше мне кажется что я смогу :D

Повернутись до “Налаштування серверу та хостингу”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей