Хостінг для інет-магазину

Правила форуму
Дана гілка ніяк не пов'язана із рекламою хостинг-провайдерів!!! Тут ведуться дискусії щодо оптимального вибору хостинга чи/або сервера під Joomla.

У цій гілці форума також представлені окремі подфоруми хостинг-провайдерів які зголосилися надавати підтримку по своїх компаніях. Якщо у вас є запитання до певних хостинг-провайдерів Ви зможете отримати відповідь від представника хостинга на нашому форумі.

Якщо Ви бажаєте представити свою хостинг-компанію та займатися підтримкою своєї гілки форуму,
будь-ласка, зв'яжіться з нами за адресою denys[at]joomla-ua.org.

Увага! Теми рекламного характеру будуть видалятися. Якщо Ви бажаєте розмістити аноанс або новину звертайтесь за denys[at]joomla-ua.org
kapnyxa
Користувач
Користувач

Повідомлення kapnyxa » 02 березня 2010, 23:26

Вибачте шо повторююсь з питанням але потрібна допомога.
Нещодавно я встановив Джумлу на хостінг і компонент з модулем virtuemart, тепер робота сайту припинилась тому що був переліміт SQL запитів більше 500 на хвилину, хостінг платний(не дорогий).
Підкажіть хто знає у чому проблема у хостінгу чи всетаки Джумлу потрібно правильно налаштувати?
У цьому ділі я новачок, підкажіть пліз в якому напрямку йти :Search:
Що порадите, може краще обрати новий хостінг для сайту?
...це має бути інтернет-магазин.

дякую

gruz
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 рази

Re: Хостінг для інет-магазину

Повідомлення gruz » 04 березня 2010, 15:57

На cityhost.com.ua мали так проблему, довелось переїхати на їх більш дорогий сервер, але з більшими лімітами .
Йдеться про softservice.com.ua

Наразі це єдиний варіант - більш вільниій від навантаження сервер. І трохи дорожчий.

Тут треба чекати VM 1.5 , тоді розвидніється. Зараз нічого принципового ти не вдієш, як на мене.
igorin84
Користувач
Користувач

Повідомлення igorin84 » 20 листопада 2017, 11:54

Сколько людей, столько мнений!!! Я, на пример, мог бы посоветовать UaUnit. Предлагает аренду выделенного сервера дёшево. uaunit.com Доверяю и сам пользуюсь!!! Прошу, не сочтите за рекламу, но если люди просят просто помощь в выборе провайдера, такие ответы имеют право на существование!!!

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Хостинг та домени”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей