Потрібен модуль

Компонент для створення «жовтих сторінок» або повноцінного каталогу.
Є можливість створення додаткових полів із різними параметрами.
CCK.
Dgikar
Користувач
Користувач

Потрібен модуль

Повідомлення Dgikar » 24 квітня 2011, 15:36

Христос воскрес

Люди, допоможіть з модулем, який буде виводити (2-а способи: або горизонтально, або вертикально - вибір в адмінці) країни (з прапором і кількістю компаній), в яких знаходяться всі компанії, які зайняті в такому-то секторі економіки.

Приклад (здер з діючого сайту):
sortbycountry.png
Для чого це:
    юзер, заходить наприклад в категорію "Металургія". Цей модуль відображає список країн і міст, в яких
    є компанії, які так чи інакше пов'язані з металургією - це (зв'язок з металургією) вказується тоді, коли
    компанія додається в каталог

Якщо юзер, вказав множинну фільтрацію (сортування?), тобто, хоче знайти компанії, які працюють і в
металургії (це категорія), і в сільському господарстві (це категорія), і у виробництві тари (це під
категорія) і т. д., то, цей модуль відображає так само країни з прапорами і кількістю компаній, але, тільки з
розбиттям на "категорії", тобто щось типу цього (сорі, малюю дуууже погано):
sort-main.png
Відповідно, під цей модуль, потрібно буде дописати функціонал для додавання прапорів і міст до країн ...

Але, навіть за гроші, його ніхто не може зробити ...

fisk
Користувач
Користувач

Re: Потрібен модуль

Повідомлення fisk » 25 квітня 2011, 23:17

Dgikar писав:Але, навіть за гроші, його ніхто не може зробити ...
я б дуже здивувася якби хтось свій час тратив не за гроші :) на подібне. а на рахунок справи то на якій версії Joomla робота і напишіть в приват який бюджет справи, що всі так морозяться як Ви кажете...
Dgikar
Користувач
Користувач

Повідомлення Dgikar » 26 квітня 2011, 03:32

fisk писав:... на якій версії Joomla!™ робота і напишіть в приват який бюджет справи, що всі так морозяться як Ви кажете...
Версія Joomla - 1.5.23, версія SOBI2 - 2.9.3.2, версія Community Builder - 1.4 (використовуеться для реєстрації як компаній, так і юзерів. Зараз, намагаюся подружити SOBI2 і Community Builder в частині, 1) щоб, при створенні нового запису в SOBI2, інформація для деяких полів, бралася з Community Builder і 2) щоб назва компанії та ПІБ / нік (в V-Card) були посиланнями, що ведуть у профіль компанії або юзера з Community Builder, а не в Details View).

А бюджет... Не знаю, краще Ви мені скажіть, що, цей модуль, мені буде коштувати стіль... Насправді, я не можу адекватно оцінити (розрахувати бюджет), тому, що, не дуже знаю PHP і SQL і, мені складно уявити, обсяги зусиль при написанні цього модуля...

Отже, будьласка, скажіть Ви мені, на яку суму, мені треба розраховувати?
fisk
Користувач
Користувач

Повідомлення fisk » 26 квітня 2011, 10:32

я лише не розумію де повинен знаходитись і як виглядає вищезгаданий фільтр? Стосовно оплати, може хтось і дешевше зробить я б взявся не менше як за 70у.е. бо часу піде багато на написання і відлагодження (зі зображень бачу, що повинно бути javascript, php, sql ну і таблиці стилів звичайно) щоб це в різних бровзерах адекватно відображалось
Dgikar
Користувач
Користувач

Повідомлення Dgikar » 29 квітня 2011, 13:45

fisk писав:... де повинен знаходитись...
Для прикладу, поюзайте цей сайт. А ось тут приклад того, де, має бути цей модуль, але, в моєму проекті, цей же модуль, бути мати ще одне місце - вертикальне, тому, бажано, щоб в адмінці, я мав змогу, вказати, який мені в данний час, потрібен модуль - горизонтальний, чи верикальний...
fisk писав:... як виглядає вищезгаданий фільтр?
Я ж додав до свого поста картинку, як я бачу цей модуль, лише, без тіней (тіні на малюнку - це просто "украшательство")
fisk писав:... Стосовно оплати, може хтось і дешевше зробить я б взявся не менше як за 70у.е. бо часу піде багато на написання і відлагодження (зі зображень бачу, що повинно бути javascript, php, sql ну і таблиці стилів звичайно) щоб це в різних бровзерах адекватно відображалось
Скажу честно, $70... я не очікував на таку суму - думав, буде набагото меньше, просто люди за $100 сайти на Joomla роблять, а тут лише модуль, і $70...

fisk, а можна Ваш телефон - так набаго простіше буде обговорити деталі

fisk
Користувач
Користувач

Повідомлення fisk » 29 квітня 2011, 14:02

може я і переоцінив складність роботи, зв'язатись зі мною можна тел. 09сім7629623 (Вячеслав) більше контактів тут договоримось :beer: , але якщо буду робити то в неділю бо завтра мабуть їду бараболю садити=) якщо буде погода
ania007
Користувач
Користувач

Повідомлення ania007 » 18 вересня 2013, 11:06

це дуже добре. спасибо

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “SobiPro”

Хто зараз онлайн