Прошу поради

Загальні питання по встановленю та оновленю Joomla 2.5 та сторонніх розширень
ukrainian
Користувач
Користувач

Прошу поради

Повідомлення ukrainian » 10 серпня 2011, 14:37

Є сайт на joomla 1.5, чи варто мігрувати на більш новішу версії? Дуже геморно, але чи це буде виправдано ХЗ...

Ще питання, що робити з компонентами, модулями. Яким чином ту всю лобуду потім відновити? Багато запитань, багато роботи, хто за міграцію? :twisted:

shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Re: Прошу поради

Повідомлення shaman » 10 серпня 2011, 17:50

imho, наразі не виправдано, оскільки забагато вільних розширень не встигають за темпами розвитку версій.
SLIM
Модератор
Модератор
Подякували: 1 раз

Повідомлення SLIM » 10 серпня 2011, 18:03

As always, the answer is "it depends." However, if your Joomla 1.5 site is working well, I would not move it yet. Joomla 1.5 will be supported through April 2012. Joomla 1.8 will be released in January 2012, and it is a long-term release, meaning it will be supported for 18 months instead of 6 months.
Я бы сказал что лучше сейчас переползти на 1.7 а потом перепригнуть на 1.8.
ukrainian
Користувач
Користувач

Повідомлення ukrainian » 10 серпня 2011, 19:02

саме основне для мене - що буде з посиланнями? У мене стоїть артіо джум сеф, я там то важко кожну ссилочку називав, а тепер все пропаде :shock: чи є шанс якось ту всю байду перетягнути, хоч я дуже сумніваюсь. Новий геморой, довга переіндексація, відвідуваність в дупі.. Одні розчарування :sorry:
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 13 серпня 2011, 06:54

Гемор - використовувати сторонні розширення для SEF, при тому, що Joomla з цим добре справляється та не навантажує базу, як сторонні розширення.

Якщо ж перенести коректно та дзеркально меню на Joomla 1.7, то посилання залишаться ті ж самі, що і на Joomla 1.5.

Щодо сторонніх SEF-розширень, якщо розробники грамотно створили свої розширення і оновили до Joomla 1.7, то проблем з ними не буде навіть при міграції з 1.5 на 1.7, оскільки як правило таблиці БД використовуються ті ж самі.

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Joomla 2.5: Встановлення та оновлення”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей