Помилка оновлення - Migrating undefigned (jUprade)

Загальні питання по встановленю та оновленю Joomla 2.5 та сторонніх розширень
VIPuts
Користувач
Користувач

Помилка оновлення - Migrating undefigned (jUprade)

Повідомлення VIPuts » 15 лютого 2012, 16:59

привіт!
Пробую оновити Joomla 1.5.22 до 1.7 або 2.5 компонентом jUprade
Була "warning" тайм ліміт... його вимкнув у вказаній інструкції до компоненту
але результат той самий... сайт хоститься на мірохості... вони запевняють що тайм лімт для всіх користувачів 300 секунд... я думаю цього достатньо тим паче процес підвісає вже через 25-30 секунд і висвітлюється повідомлення при обробці категорій Migrating undefined
[img]http://sharepix.ru/request_original/w5gqpa7t0jursdbmuzehb16ego31jlabkzkuiwih/image140228be.png[/img]

Буду дуже вдячний... оскілкьи перерив Інтернт і нічого незнайшов щоб допомогло у вирішенні проблеми!!!

Yukka
Користувач
Користувач

Re: Помилка оновлення - Migrating undefigned (jUprade)

Повідомлення Yukka » 15 лютого 2012, 22:39

...
Востаннє редагувалось 18 лютого 2012, 12:38 користувачем Yukka, всього редагувалось 1 раз.
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 15 лютого 2012, 23:03

Проблема оновлення не така вже й критична.

Відносно обмеження по часу, то тут залежить від того на скільки сайт великий, на скільки хостинг завантажений іншими процесами.

Зверніть увагу, що обмеження по часу дуже залежить і від операційної пам'яті, адже чим більше надається пам'яті тим швидше проходить процес.

Відносно jUprade, то зауважте, що розширення стягує на сервер більше 8 Мб пакет Joomla, розпаковує його, створює копію таблиць, синхронізує дані таблиць Joomla 2.5 або Joomla 1.7 із існуючими таблицями від Joomla 1.5. Далі створює нову базу. Незабуваємо, що розширення повністю копіює теку із зображеннями (тека images), і якщо вона у нас велика, то відповідно на копіювання потрібен час.

Звичайно, що виникатимуть помилки на хостингу, адже усі ресурси сервера у них жостко лімітовані під клієнтів, і те що вони розповідають, що у нас все в необмеженному доступі для клієнта — просто напросто байки.

Який вихід?

На своїй практиці я робив міграції як з Joomla 1.0 так і з Joomla 1.5 і портали важили понад 500-1000 Гб із базами більше 300-500 Мб.

Щоб усе коректно мігрувати робимо наступні кроки:

1. Створюємо резервну копію сайта та відкладаємо її;
2. Створюємо резервну копію файлів та окремо бази, із ними ми будемо працювати;
3. Розпаковуємо файли та чистимо теки cache, tmp від сміття;
4. Далі встановлюємо локальний сервер (наприклад Денвер);
5. Заливаємо наші файли на локальний сервер, заливаємо БД на локальний сервер та піднімаємо його;
6. Рекомендую на максимум виставити ліміт часу, додати оперативки (наприклад 300-500 Мб) у конфігурацію локального сервера;
7. Коректно робимо міграцію без глюків, але за умови наявності виходу в інтернет, оскільки розширення jUprade буде завантажувати з інтернету пакет останньої версії Joomla;
8. Видаляємо стару версію сайта або переміщуємо до іншої теки;
9. Заливаємо на сайт нову версію сайту та піднімаємо дамп бази, бажано для цього створити нову базу або чітко знати що префікси таблиць не збігаються, то у цьому випадку можна використовувати стару базу. Пізніше коли стара версія сайту вже буде не потрібна старі таблиці акуратно видаляємо.

Ось в принципі і усе. Гадаю моя практика допоможе вам у роботі.
VIPuts
Користувач
Користувач

Повідомлення VIPuts » 16 лютого 2012, 09:40

Ось яка ситуація склалась... там більше 3000 статей... але картинок мало такя це впринципі текстова база даних.... нова версія сайту починає працювати... але копіює тільки половину статей, я вираховував на чому зупинилось і просто затирав зі старої версії перед останню і наступну по ID статті на які заклинило.... на думку про глюки статті надихнуло те що та стаття яка остання переконвертована інколи дублюється.... і так з 400 експортованих число виросло до 1044 але далі такий метод перестав працювати... тепере коли я з старих стираю то на рівну кількість нових зменшується тепер 1038...
чекаю вашої думки... тим часом пробуватиму зробити по вашій пораді!
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 17 лютого 2012, 19:33

Відпиши як успіхи у міграції.

Буде цікаво дізатись які виникли проблеми та як ти їх вирішив.

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Joomla 2.5: Встановлення та оновлення”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей