«Степова хата» - український клуб здоров'я і творчості.

Розміщення робіт користувачів, створені на Joomla
proton
Користувач
Користувач

Повідомлення proton » 23 лютого 2013, 02:05

«Степова хата» - український клуб здорового способу життя і творчості.

За допомогою Joomla 2.5 я створив сайт «Степова хата» http://www.stepovahata.in.ua
Це інтернет-спільнота для людей, які не вживаю м’яса, веду здоровий спосіб життя і цікавляться різноманітною творчістю, або самі займаються якимось видом творчості.

Хочу спробувати, за допомогою сайту «Степова хата» створити на теренах інтернету клуб в якому б збиралися лише люди, які не вживають м’яса та алкоголю, не курять і не вживають наркотиків, люди які цікавляться творчістю інших, або самі займаються якимось видом творчості. Хочу спробувати поєднати творчість і здоровий спосіб життя. Думаю цікаво і приємно було би спілкуватися в такому колі однодумців. В цьому клубі на сайті люди могли б демонструвати свою творчість за допомогою текстів, фото та відео в спеціальних категоріях на окремих сторінках порталу і коментувати творчість інших. А ще також на сторінках форуму розповідати про свої творчі ідеї, обмінюватися творчим досвідом, обговорювати різні запитання, дискутувати, і спілкуватися на форумі не лише про творчість, а на іншу різну тематику.

Сподіваюсь на сайті «Степова хата» людям буде цікаво, приємно і зручно спілкуватися. З метою уникнення спамерів, тролів, флудерів та інших любителів недобрих розваг, реєстрація на сайті відбувається лише за запрошенням.

Леонід
Користувач
Користувач

Повідомлення Леонід » 27 грудня 2015, 21:22

Сайт не працює...
nastya89
Користувач
Користувач

Повідомлення nastya89 » 02 листопада 2016, 12:19

Леонід писав:Джерело цитати Сайт не працює...
не працює

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Мій сайт на Joomla!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей