Проблеми

Обговорення локалізації Joomla 3.x.
Tomkiv
Користувач
Користувач

Проблеми

Повідомлення Tomkiv » 25 травня 2013, 00:51

Вітання! Після останнього поновлення української локалізації Joomla 3.1.1 злетіла українська форма контактів стандартного шаблону (http://zapchastyny.in.ua/index.php/kontakty). Як коректно і куди прописати файл uk-UA.com_contact.ini для виправлення проблеми?

mixmike
Користувач
Користувач

Re: Проблеми

Повідомлення mixmike » 01 червня 2013, 17:37

Виправ швидше в тому де зараз прописано :)
Tomkiv
Користувач
Користувач

Повідомлення Tomkiv » 02 червня 2013, 11:16

mixmike писав:Виправ швидше в тому де зараз прописано :)
Це крайній метод... :cry:
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 17 червня 2013, 12:50

Буквально на днях дороблю оновлення локалізації для 3.1.

Прошу вибачення за затримку (це перша така затримка в релізі локалізації за 6 років)!
chief
Користувач
Користувач

Повідомлення chief » 14 листопада 2013, 14:36

Я у форумах не надто розуміюся і уявлення не маю куди писати це повідомлення.
Додайте український гаманець для пожертв, я не буду обмінювати гривні на рублі або доларі тільки через ваші грошові переконання

Vlad_by
Користувач
Користувач

Повідомлення Vlad_by » 14 листопада 2013, 17:13

У мене використовуються всі мови для підтримки перекладів на багатьох сайтах. Хочу висловити свою думку з приводу додавання в головне меню ваших посилань. Якщо все таким чином зробили б , то з'явилося 50 додаткових меню.

ВАМ ЦЕ ПОНРАВИЛОСЬ БИ ! :evil:

Як варіант можу запропонувати виставляти це меню тільки на українській адмінки (але я думаю , що це неможливо).
Або терміново прибирайте це все ... :evil:

Тільки один " розумник" з усього світу придумав , як розкрутити японцям , китайцям , індусам свій сайт. Це називається відзначився або лохонулся . У голові тільки у Вас могло з'явитися таке ... Ось чому вас , та й росіян так не люблять в світі. Виправляйтеся . Інакше це виглядає грубо.

Вибачаюсь , за настільки різкий лист , але те що вставили називається вже вірус.
У меня используются все языки для поддержания переводов на многих сайтах. Хочу выразить своё мнение по поводу добавления в главное меню ваших ссылок. Если все таким образом сделали бы, то появилось 50 дополнительных меню.

ВАМ ЭТО ПОНРАВИЛОСЬ БЫ! :evil:

Как вариант могу предложить выставлять это меню только на украинской админке (но я думаю, что это невозможно).
Или срочно убирайте это всё... :evil:

Только один "умник" со всего мира придумал, как раскрутить японцам, китайцам, индусам свой сайт. Это называется отличился или лохонулся. В голове только у Вас могло появиться такое... Вот почему вас, да и русских так не любят в мире. Исправляйтесь. Иначе это выглядит грубо.

Извиняюсь, за столь резкое письмо, но то что вставили называется уже вирус.

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Joomla 3.x: Українська локалізація Joomla”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей