Українські хостери

Правила форуму
Дана гілка ніяк не пов'язана із рекламою хостинг-провайдерів!!! Тут ведуться дискусії щодо оптимального вибору хостинга чи/або сервера під Joomla.

У цій гілці форума також представлені окремі подфоруми хостинг-провайдерів які зголосилися надавати підтримку по своїх компаніях. Якщо у вас є запитання до певних хостинг-провайдерів Ви зможете отримати відповідь від представника хостинга на нашому форумі.

Якщо Ви бажаєте представити свою хостинг-компанію та займатися підтримкою своєї гілки форуму,
будь-ласка, зв'яжіться з нами за адресою denys[at]joomla-ua.org.

Увага! Теми рекламного характеру будуть видалятися. Якщо Ви бажаєте розмістити аноанс або новину звертайтесь за denys[at]joomla-ua.org
Леонід
Користувач
Користувач

Українські хостери

Повідомлення Леонід » 06 січня 2016, 21:07

Хтось користувався хмарним хостингом від ґуґл?

kpetrof
Користувач
Користувач

Українські хостери

Повідомлення kpetrof » 20 грудня 2016, 13:39

кому-небудь дешевий хост ?
GronMix
Користувач
Користувач

Українські хостери

Повідомлення GronMix » 10 травня 2017, 18:05

vitalik писав:Джерело цитати скажіть, будь-ласка, а хтось користувався цми хостингом cityhost.com.ua? Ніби ціни не погані от відгуків в неті практично немає. Хтось щось може підказати 8)
О, так це мій провайдер, я з ним вже майже 2 роки! Поки що задоволений, будь-яких нарікань немає та і по грошам не багато виходить. До речі, трохи відгуків можна почитати ось http://hosting-top10.com/cityhost-reviews, там і мій є :)
master_b
Користувач
Користувач
Подякували: 4 рази

Українські хостери

Повідомлення master_b » 05 липня 2017, 23:02

кто нить пользуется s-host.com.ua ? а то взял тестовый период там и обновил один свой заброшенный проект с 2.5 до последней версии и какаято тормознутая отзывчивость, задержка идет 2-3 секунды, не пойму это такой хостинг или сайт тупит...

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Хостинг та домени”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей