Українські хостери

Правила форуму
Дана гілка ніяк не пов'язана із рекламою хостинг-провайдерів!!! Тут ведуться дискусії щодо оптимального вибору хостинга чи/або сервера під Joomla.

У цій гілці форума також представлені окремі подфоруми хостинг-провайдерів які зголосилися надавати підтримку по своїх компаніях. Якщо у вас є запитання до певних хостинг-провайдерів Ви зможете отримати відповідь від представника хостинга на нашому форумі.

Якщо Ви бажаєте представити свою хостинг-компанію та займатися підтримкою своєї гілки форуму,
будь-ласка, зв'яжіться з нами за адресою denys[at]joomla-ua.org.

Увага! Теми рекламного характеру будуть видалятися. Якщо Ви бажаєте розмістити аноанс або новину звертайтесь за denys[at]joomla-ua.org
Ivan
Користувач
Користувач

Re: Українські хостери

Повідомлення Ivan » 07 липня 2009, 02:01

Звертайтесь до moyhosting.com, Joomla працює добра і можна встановити з панелі DirectAdmin!

wSLcK
Користувач
Користувач

Повідомлення wSLcK » 05 жовтня 2009, 19:30

Пропоную шановній спільноті протестувати хостінг kilobyte.com.ua на сумісніть із joomla, локалізована українська версія встановлюється з панелі керування. Тестового періоду на хостінгу немає але можливо виділити досвіченому joomla-тестеру аккаунт з метою об'єктивних відгуків.
Запрошую до плідної співпраці:) (пропозиції в ПМ)
vitalik
Користувач
Користувач

Повідомлення vitalik » 04 грудня 2009, 00:09

скажіть, будь-ласка, а хтось користувався цми хостингом cityhost.com.ua? Ніби ціни не погані от відгуків в неті практично немає. Хтось щось може підказати 8)
Besedin
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення Besedin » 04 грудня 2009, 11:12

vitalik писав:скажіть, будь-ласка, а хтось користувався цми хостингом cityhost.com.ua? Ніби ціни не погані от відгуків в неті практично немає. Хтось щось може підказати 8)
хостер непоганий. зручна панель керування ISP Manager, по фтп правда довго конектиться. Як я зрозумів у них "модна" технологія захисту. Якщо не залогінишся в ISP, то через фтп зможеш хіба що читати файли та відкривати директорії (звіряються ІР). Ну і FastCGI у них ввімкнений, через що трба деякі функції для визначення ІР клієнта корегувати. Це єдині мабуть незручності.
gaidamaka
Користувач
Користувач

Повідомлення gaidamaka » 04 грудня 2009, 11:58

GOodm@n писав:хостер непоганий. зручна панель керування ISP Manager, по фтп правда довго конектиться. Як я зрозумів у них "модна" технологія захисту. Якщо не залогінишся в ISP, то через фтп зможеш хіба що читати файли та відкривати директорії (звіряються ІР). Ну і FastCGI у них ввімкнений, через що трба деякі функції для визначення ІР клієнта корегувати. Це єдині мабуть незручності.
хм.. Незнаю-незнаю. По ФТП справді трохи задовго конектиться (2-3 сек думає), але в панелі не обов"язково логінитись, і так все ОК. А взагалі хостер непоганий, приєднуюсь до попередньої думки :good:

Besedin
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення Besedin » 04 грудня 2009, 14:48

у тебе часом не статична ІР ?
gaidamaka
Користувач
Користувач

Повідомлення gaidamaka » 04 грудня 2009, 18:20

ні, 100% динамічна
virgo
Користувач
Користувач

Повідомлення virgo » 20 січня 2010, 18:45

Хто щось знає відносно наступних хостів?:
adamant.ua
uadomen.com
omp9.com.ua
Наперед вдячний за відповідь!!!!
Востаннє редагувалось 20 січня 2010, 19:56 користувачем virgo, всього редагувалось 1 раз.
andriy
Користувач
Користувач

Повідомлення andriy » 20 січня 2010, 19:02

Доброго часу доби! Та зі святами!

Щодо хостингу. Мій хороший знайомий пропонує хостинг, 300 грн на рік. Сама машина знаходиться в Європі.
Щодо її технічних характеристик:
Phenom II X4 945
RAM: 8 GB DDR2
HDD: 2x1500 GB SATA2

Кого цікавить - пишіть, розповім більш детально.

kapnyxa
Користувач
Користувач

Повідомлення kapnyxa » 02 березня 2010, 23:09

Усім привіт :)
Нещодавно я встановив Джумлу на хостінг і компонент з модулем virtuemart, тепер робота сайту припинилась тому що був переліміт SQL запитів більше 500 на хвилину, хостінг платний(не дорогий).
Підкажіть хто знає у чому проблема у хостінгу чи всетаки Джумлу потрібно правильно налаштувати?
У цьому ділі я новачок, підкажіть пліз в якому напрямку йти :Search:
Що порадите, може краще обрати новий хостінг для сайту?
...це має бути інтернет-магазин.

дякую
gruz
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 28 рази

Повідомлення gruz » 04 березня 2010, 15:58

kapnyxa писав:Усім привіт :)
Нещодавно я встановив Джумлу на хостінг і компонент з модулем virtuemart, тепер робота сайту припинилась тому що був переліміт SQL запитів більше 500 на хвилину, хостінг платний(не дорогий).
Підкажіть хто знає у чому проблема у хостінгу чи всетаки Джумлу потрібно правильно налаштувати?
У цьому ділі я новачок, підкажіть пліз в якому напрямку йти :Search:
Що порадите, може краще обрати новий хостінг для сайту?
...це має бути інтернет-магазин.

дякую
http://www.joomla-ua.org/forum/post8710.html#p8710
Forsse
Користувач
Користувач

Повідомлення Forsse » 13 жовтня 2010, 16:12

Shaman писав:Хотілось би обговорити питання українського хостингу. Хто яким користується, які знає з кращого боку, а які - з гіршого. Які хостери найкраще підходять для Joomla.

Користуюсь хостингом від HOSTPRO.UA - який мене за півроку користування ним розчарував. З усім на перший погляд вигідним і зручним функціоналом стикнувся з двома основними проблемами:
1-При перевантаженні серверу випадає помилка 500, яку я зовсім не вважаю наслідком ненажерності joomla, як про це повідомив хостер. Думаю, якщо з його боку і обмежувати використання системних ресурсів для обслуговуваних сайтів,то через пригальмування швидкості, а не через різкий "відказ" серверу.
2-Не вперше помічаю, що технічний персонал хостингу хоч і працює цілодобово, але явно або не повністю компетентний або просто ледачий, оскільки на чималі листи з описами проблем і логів помилок отримую короткі відповіді - зверніться до свого веб-майстра, оптимізуйте ваш скрипт, наш сервер цього не підтримує,того не підтримує, якщо хочите - дайте нам самі лінки де завантажити скрипти для нашого серверу,щоб покращити його роботу.А в деяких випадках помічав, що багато з чого сказаного просто не правда, оскільки їх заперечення на певні можливостті не раз доводилось спростовувати власноруч.

Як висновок думаю є сенс змінити хостинг, хоч і гроші заплачені.От тільки хотілось дізнатись хто вже має достатній досвід, щоб порадити хостинг за невисокими цінами на дискову квоту, бажано з c-panel, PHP 4.4.3 , MySQL 4.1.22-standard-log, нормальною швидкістю каналів і процесора.Головне - щоб сайт не гальмував - мав швидкість наближену на joomlaforum.ru та не видавав ті кляті помилки 500, які вже і мене дістали.
Також не хотілось би перенести сайт на якийсь нестабільний хостинг - з ненадійним персоналом, часто перевантаженим або вразливим до хак-атак сервером і таке інше.
Буду дуже вдячний, оскільки "переїзд" потребуватиме багато мороки.
Я хостюсь на max-hostpro.com у них стоит CMS Joomla v1.5.20 за 6 месяцев проблем нет!
Советую пройти тестовый период, в течении которого вы сможете посмотреть работу хостинга. :Bravo:

kuzart
Користувач
Користувач

Повідомлення kuzart » 08 листопада 2010, 10:37

Я б порадив domen.com.zp.ua надійний хостинг, доступні ціни! Всі проблеми вирішую там і Вам раджу!
maximum157
Користувач
Користувач

Повідомлення maximum157 » 08 листопада 2010, 12:51

Дуже цікавий і надійний хостінг http://domen.com.zp.ua/ мені дуже сподобалося з ним працювати.
EfimA
Користувач
Користувач

Повідомлення EfimA » 18 травня 2012, 09:35

Можу порадити хостінг від http://cityhost.com.ua, ціни доступні, Joomla працює. Нормальний саппорт.
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 17 вересня 2013, 22:45

Останній пост у цій темі датується 17 травня 2012 року!

За останній рік які зміни виникли? На скільки хостинг, який ви використовуєте став краще чи гірше?

Запрошую учасників теми поділитися своїми зауваженнями.

Звертаємо також вашу увагу на тему «Найкращий хостинг 2013 року за версією форумчан» за адресою: http://joomla-ua.org/forum/viewtopic.php?f=108&t=3743

darita
Користувач
Користувач

Повідомлення darita » 30 травня 2014, 09:34

Ні, я маю на увазі чи вигідніше буде обзавестись сервером, щоб забезпечити сайт нормальною стабільною роботою, чи краще все-таки шукати і орендувати хостинг або виділений сервер у інтернет-провайдерів, який би мав високі показники CPU,ОЗУ,ширину каналів, та чималий дисковий простір (у цьму разі ціни на мої потреби чесно кажучи зависокі).
Отже і думаю про власне обладнання.
А стосовно окуповності проекту - то наразі я не збираюсь окуповувати свій сайт, але і переплачувати за його існування теж не хотілось би.
samonia
Користувач
Користувач

Повідомлення samonia » 28 листопада 2014, 09:41

На рынке труда в данный конкретный момент времени очень сильный дефицит квалифицированы ИТ кадров. Прошли те времен когда хостер мог позволить себе роскошь цацкаться с юзеров который платит аш 15 гривен в месяц. Какой смысл когда тоже специалист за это время может получать 20-30 баков в час???
iivanov
Користувач
Користувач

Повідомлення iivanov » 02 лютого 2015, 11:09

Дайте кому-небудь дешевий хост, щоб зробити експерименти, перш ніж вони випустили офіційний ..?
Леонід
Користувач
Користувач

Українські хостери

Повідомлення Леонід » 06 січня 2016, 21:07

Хтось користувався хмарним хостингом від ґуґл?

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Хостинг та домени”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей