Fox Contact надсилає на пошту приховані поля

Готові модулі для Joomla
yu.lynnyk
Користувач
Користувач

Повідомлення yu.lynnyk » 18 серпня 2016, 12:46

На сайті http://movers4u.ca встановлена ​​форма Fox Contact. При заповненні всіх полів форми та її відправцы, на мейл компанії info@movers4u.ca приходить таблиця з відповідними даними про клієнта. АЛЕ, крім даних внесених клієнтом в таблиці з'являється ще 2 поля, яких немає в формі на сайті.
Сайт робив не я. Мною в адмінці Joomla були переглянуті всі поля форми Fox Contact. Там таких полів НЕ МАЄ. Я так розумію, що ці поля були дописані у відповідному файлі файлі вручну. Замовник хоче, щоб ці поле не з'являлися. Де це можна змінити?

І по-друге. Лист з форми нормально приходить в поштовий клієнт. Але, коли клацаєш правою кнопкою миші і вибираєш "Відповісти", у вікні відповіді поле "Кому:" (То) залишається порожнім. Адреса одержувача не витягується автоматично. Її кожен раз потрібно вставляти вручну.

Спасибі за відповідь.

gruz
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 рази

Повідомлення gruz » 19 серпня 2016, 00:10

http://extensions.joomla.org/extension/fox-contact-form платний. Якщо він куплений - логічно в розробника питати про підтримку.
Якщо крадений - правильніше і простіше переробити форму на чомусь безкоштовному.

В будь-якому випадку, таке по фотографії не лікується.
yu.lynnyk
Користувач
Користувач

Re: Fox Contact надсилає на пошту приховані поля

Повідомлення yu.lynnyk » 19 серпня 2016, 01:16

gruz писав:http://extensions.joomla.org/extension/fox-contact-form платний. Якщо він куплений - логічно в розробника питати про підтримку.
Якщо крадений - правильніше і простіше переробити форму на чомусь безкоштовному.

В будь-якому випадку, таке по фотографії не лікується.
Дякую за відповідь.
Якщо взагалі замінити контакну форму, то яку із наявних безкоштовних ви б порекомендували?
gruz
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 рази

Повідомлення gruz » 19 серпня 2016, 09:11

Шкода, що там багато полів. Безкоштовна Creative Form до 5 полів.

Я використовую fabrik, але з ним з місця в кар’єр не вийде - треба вкурити його. Якщо це не остання форма в твоєму житті для Joomla, то вкурюй. Воно того варто.

Не пораджу щоби сходу поставив і було як треба. Я в таких випадках екпериментую з безкоштовними розширеннями.

Є ще RS Form популярний. Теж вкурювати треба.
minamo
Користувач
Користувач
Подякували: 5 рази

Повідомлення minamo » 19 серпня 2016, 09:47

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Модулі”

Хто зараз онлайн