Компонент Пошук, під час виводу результатів ключову фразу не виділяє окремим кольором

Питання по налаштуванню Joomla 3.x, встановлення параметрів конфігурації, роботі, оптимізації та прискоренню роботи Joomla 3.x.
Максим_НК
Користувач
Користувач

Компонент Пошук, під час виводу результатів ключову фразу не виділяє окремим кольором

Повідомлення Максим_НК » 16 серпня 2017, 12:08

Компонент Пошук, під час виводу результатів ключову фразу не виділяє окремим кольором.
Замість цього виводить тег виділення.

наприклад шукаю слово "фермер", а видає текст: "<span class="highlight">фермер</span>ське підприємництво" і не виділяє ключове слово. чомусь не спрацьовує стиль "highlight" імовірно.

Є в когось припущення, з чим це пов'язане?
Вкладення
2017.08.16_joomla_search.jpg
2017.08.16_joomla_search.jpg (75.12 Кіб) Переглянуто 2098 разів

minamo
Користувач
Користувач
Подякували: 5 рази

Повідомлення minamo » 16 серпня 2017, 16:56

Было желание отрисовать Вам в фотошопе цет поисковой фразы, но боюсь, что все равно бы не поняли.
Если хотите получить нормальный ответ, а результаты гадания по прикрепленной картинке, дайте больше информации. По Вашему скрину можно только предположить, что у Вас "косяк" с тегом "<span class='...." в шаблоне компонента.
Максим_НК
Користувач
Користувач

Повідомлення Максим_НК » 16 серпня 2017, 17:00

minamo писав:Джерело цитати Было желание отрисовать Вам в фотошопе цет поисковой фразы, но боюсь, что все равно бы не поняли.
Если хотите получить нормальный ответ, а результаты гадания по прикрепленной картинке, дайте больше информации. По Вашему скрину можно только предположить, что у Вас "косяк" с тегом "<span class='...." в шаблоне компонента.
я бачу що "косяк с тегом", де й як цей косяк виправити, не можу знайти. і я ка причина такого косяку?
minamo
Користувач
Користувач

Повідомлення minamo » 17 серпня 2017, 14:16

Я вижу, что Вы видите только то, что Вам хочется видеть.

Компонент поиска стандартный?
Версия Joomla?
Шаблон в template/your_template/html/ переопределялся?

Хотя могу и по скрину погадать еще, но уже за отдельную плату.
Максим_НК
Користувач
Користувач

Повідомлення Максим_НК » 17 серпня 2017, 15:09

minamo писав:Джерело цитати Я вижу, что Вы видите только то, что Вам хочется видеть.

Компонент поиска стандартный?
Версия Joomla?
Шаблон в template/your_template/html/ переопределялся?

Хотя могу и по скрину погадать еще, но уже за отдельную плату.
Компонент стандартний, версія Joomla остання 3,7,4, шаблон пошуку в шаблоні сайту не міняв

minamo
Користувач
Користувач

Повідомлення minamo » 22 серпня 2017, 12:22

Если у Вас стандартный com_search, смотрите, что у Вас прописано в components/com_search/views/search/tmpl/default_results.php
Максим_НК
Користувач
Користувач

Повідомлення Максим_НК » 22 серпня 2017, 14:40

minamo писав:Джерело цитати Если у Вас стандартный com_search, смотрите, что у Вас прописано в components/com_search/views/search/tmpl/default_results.php
Я це вже 10 разів передивився шаблон default_results.php - не бачу де прописаний цей клас "highlight", який не спрацьовує. І ще помітив - ця проблема тільки в заголовках статей, у тексті клас highlight спрацьовує, якось не логічно
Вкладення
2017-08-22.jpg
2017-08-22.jpg (110.77 Кіб) Переглянуто 2044 разів

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Joomla 3.x: Налаштування, робота та оптимізація Joomla”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість