Трансфер домена

Правила форуму
Дана гілка ніяк не пов'язана із рекламою хостинг-провайдерів!!! Тут ведуться дискусії щодо оптимального вибору хостинга чи/або сервера під Joomla.

У цій гілці форума також представлені окремі подфоруми хостинг-провайдерів які зголосилися надавати підтримку по своїх компаніях. Якщо у вас є запитання до певних хостинг-провайдерів Ви зможете отримати відповідь від представника хостинга на нашому форумі.

Якщо Ви бажаєте представити свою хостинг-компанію та займатися підтримкою своєї гілки форуму,
будь-ласка, зв'яжіться з нами за адресою denys[at]joomla-ua.org.

Увага! Теми рекламного характеру будуть видалятися. Якщо Ви бажаєте розмістити аноанс або новину звертайтесь за denys[at]joomla-ua.org
Emotion
Користувач
Користувач

Трансфер домена

Повідомлення Emotion » 06 січня 2008, 18:35

Доброгодня, така ситуація мені тут дарять домен один, домен регіональної зони. у мене є хостінг, на цьому хостінгу є можливість прикріпити ще один окремий сайт, як має виглядати заявка яку цей хлопець має передати реєстратору, щоб той перенаправив цей домен на мій хостінг.

inf4mi
Користувач
Користувач
Подякували: 1 раз

Re: Трансфер домена

Повідомлення inf4mi » 17 січня 2008, 15:05

цей хлопець має повнітю оформити всі авторські права домену на тебе ?
чи
прсото приписати  щоб доменне імя було приписане на твоєму хостингу?

якщо 2-й варіант, то в адмінці доменного імені треба приписати IP хостингу або неймсервера.
Emotion
Користувач
Користувач

Повідомлення Emotion » 17 січня 2008, 16:01

він напсиав заявку на МОДІФАЙ нс-серверів, походу вже вписали НСи могохостера, я добавив зміни в ДНС через адмінку свого хостінга, а домен чото не підклеюється до хостінга, скільки часу маютьоновлюватись ДНС ? 24 години чи як там воно іде ?
MARTINI
Користувач
Користувач

Повідомлення MARTINI » 17 січня 2008, 17:39

То не є трансфер домена. І то не називається "мені дарують домен"
То називається, що ти будеш просувати і піднімати чийсь домен, і цей хтось в будь-який час може тебе кинути через х.. і створити на тому домені власний проект і заробляти гроші на розвинутому тобою бренді. Або тобі просто набридне займатися проектом, а чуваку тому нахаляву дістануться всі плоди твоєї праці, якими б великими чи незначними вони не були.
Моя тобі порада - зареєструй собі домен , який буде ТВОЄЮ ВЛАСНІСТЮ , не пожалій тих 10-15 доларів, то не гроші. Або ж вимагай від свого благодійника, щоб домен дійсно був повністю переведений на тебе, щоб в ньому були твоє ім"я, твої контакти, щоб ти міг собі поміняти пароль і бути повноправним господарем.
Sanya32
Користувач
Користувач

Повідомлення Sanya32 » 17 січня 2008, 23:55

Не обов'язково що це кидок.. Ідешь до хостера, пишешь заяву, що так і так, точніше старий власник іде :) і вони міняють власника.. Важче коли міняешь регістратора.. Там є морока.

пс помилився - не хостера, а регістратора

MARTINI
Користувач
Користувач

Повідомлення MARTINI » 18 січня 2008, 09:42

Реєстратор не змінить власника на нового без заяви попереднього власника
inf4mi
Користувач
Користувач
Подякували: 1 раз

Повідомлення inf4mi » 18 січня 2008, 14:36

згоден , що краще мати своє доменне імя.
і
нід від кого не залежати.
Yaroslav_PHOST
Модератор хостинга
Модератор хостинга

Повідомлення Yaroslav_PHOST » 06 вересня 2008, 18:10

Якщо Вас цікавить, то в нас є безкошовна послуга трансферу домену. Мі візьмемо всі паперові питання на себе. + Домен точно буде зареєстрований на Вас.

Додаткові контакти на сайті.

Форма для трансферу>>> http://p-host.com.ua/transfer/

Замовити Callback від спеціаліста> http://p-host.com.ua/callback/

Повернутись до “Хостинг та домени”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість