Тест NewsGrabberJC

Різноманітні грабери для Joomla!
inf4mi
Користувач
Користувач
Подякували: 1 раз

Тест NewsGrabberJC

Повідомлення inf4mi » 13 квітня 2008, 22:48

Хай,
вже хтось тестував в дії ?
я тут зайшов на сайт розробника  і там:

Важно!
Код компонента поставляется в зашифрованном виде.

Треба реєструватись на сайті , щоб скачати?
Поки я не скачав.

MARTINI
Користувач
Користувач

Re: Тест

Повідомлення MARTINI » 14 квітня 2008, 16:08

схоже, штука класна і потужна, треба буде потестувати... от тільки насторожує зашифрований код...
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 14 квітня 2008, 17:11

Тестую сам...
компонент платний.
Краще обирати версію ПРО, але вона коштує 150 у.е.!

Сам компонент потребує ioncube!
MARTINI
Користувач
Користувач

Повідомлення MARTINI » 14 серпня 2009, 19:50

Компонент коштує 100 доларів, що дає право використовувати його на 5 сайтах. Тобто фактично ціна однієї ліцензії 20 доларів. Нажаль, продукт доволі сирий, доводиться під свої потреби доволі грунтовно доробляти. А це ускладнюється тим, що код закритий, тому доробки можливі фактично тільки в плані написання додаткових плагінів. Розробники не передбачили досить багато здавалося б очевидних речей, мабуть саме тому, що не знають специфіки роботи інтернет-ЗМІ. Тому більш-менш серйозний портал на цьому компоненті побудувати важко, хоча і можливо. Після певних додаткових витрат на доробку компонента мені це ніби вдалося і зараз я ним в принципі задоволений. А для потреб якихось невеликих тематичних ресурсів може бути достатньо і наявного функціоналу, проте питання - чи готові господарі таких ресурсів викладати 100 зелених за той компонент.
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 14 серпня 2009, 20:13

Опиши, що не влаштовує, що необхідно дописати.
Використовую компонент доволі давно та є прямий контакт з розробником. Він прислуховується до мої порад. Тако ж пофіксив критичні помилки, які я знайшов.

Останню версію можна завантажити з офіційного сайта компонента.

MARTINI
Користувач
Користувач

Повідомлення MARTINI » 14 серпня 2009, 20:54

Ну, контакт із розробником в мене є, але далеко не завжди від цього є толк :) Мої побажання не те що не враховувалися, більше того, навіть коли я просив за гроші написати для мене певні плагіни, щоб змусити компонент працювати так як потрібно мені, я отримав відповідь "ми таким не займаємося" :) Довго довелося шукати людину, яка знайома з компонентом і має досвід написання плагінів під нього.

Скажімо мені довелося замовляти плагін для сортування новин по моїх категоріях, оскільки компонент цього робити не вміє. Йому або треба конкретно вказати в яку категорію засовувати новини певної стрічки, або ж він буде витягати категорії зі стрічки і сам створювати одноіменні категорії у тебе на сайті.

Наприклад я імпортую до себе на сайт новини із трьох ресурсів. У мене на сайті серед інших є категорія Суспільство

А на сайтах-донорах аналогічна рубрика називається на одному Суспільство, на другому Соціум, на третьому Життя чи ще якось. Компонет неможливо змусити новини всіх цих рубрик зливати в мою категорію Суспільство. Він буде створювати собі категорії Соціум і Життя. А мені нафіг не потрібно на сайті цих категорій. Як на мене, цілком очевидною є потреба в механізмі сортування імпортованих новин по своїх категоріях, оскільки аналогічні рубрики на різних сайтах можуть називатися по різному. Скажімо десь Економіка, десь Гроші, десь Бізнес і тд. Проте, розробник цю очевидність не визнає.

Окрім того довелося розробляти ще плагін, який прив"язує новини до авторів (першоджерел) і дає можливість переглянути на сайті тільки новини із конкретного джерела. Я на мене також очевидна річ, але не реалізована. А реалізувати ну просто елементарно - у налаштуваннях стрічки додати ще одне поле - ID юзера, якому буде присвоюватися авторство публікацій із цієї стрічки. А плагіном довелося це робити в обхід через одне місце бо ж код закритий :)

Ще у мене виникли деякі проблеми із кодуванням через особливості хостингу і замість просто дописати в один файл один єдиний рядок я зараз чекаю поки для мене зроблять закодований файл з відповідними змінами. Запропонував зробити це ще однією опцією в налаштуваннях - не доцільно, як завжди :)

Є також чимало всяких дрібних штучок, які можна було б реалізувати за замовчуванням, натомість юзер повинен витрачати багато часу на вивчення тонкощів роботи компоненту і налаштування щоб ці елементарні очевидні штучки реалізувати у себе.

Загалом, я думаю, авторам варто знизити ціну щоб збільшити продажі, а також більше прислухатися до потреб користувачів. А компонент такий однозначно є потрібним і був би значно більш востребуваним за умови належного маркетингу.

Повернутись до “Joomla! грабери”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей