Community Builder

Створення української локалізації для розширень Joomla!
Правила форуму
Обов'язково вказуйте іконку версії Joomla для свого розширення. Це дозволить користувачам орієнтуватися для якої лінійки Joomla створено розширення та не задавати зайвих запитань!

Будь ласка, у темі вказуйте назву розширення і версію розширення, якщо це актуально. Уся інша інформація (версія розширення, версія Joomla, тощо, вказуйте у повідомлені із прикріпленим файлом пакету локалізації)!
Аватар користувача
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1187
З нами з: 28 жовтня 2006, 18:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Community Builder

Повідомлення Dutch » 21 лютого 2013, 04:23

Автор локалізації: proton

Завантажити:
ukrainian_CB1.9.zip
(86.53 Кіб) Завантажено 1967 разів
ІНСТРУКЦІЯ УСТАНОВКА ПАКЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ЛОКАЛІЗАЦІЇ

Пакет української локалізації ukrainian_CB1.9.zip, який Ви зможете завантажити на цій сторінці, не можна одразу встановлювати в Community Builder. Спочатку його потрібно розпакувати на своєму комп’ютері. Після розпакування ZIP-пакету Ви побачите наступні файли:

uk-UA.com_comprofiler.sys.ini
admin.comprofiler.controller.php
ukr_cb1.9_UTF-8.zip

Тепер робимо установку цих файлів.

Спочатку встановлюємо файл uk-UA.com_comprofiler.sys.ini.

Цей файл містить переклад випадного меню для Community Builder яке розташовано вгорі в адміністративній частині Joomla.

Цей файл потрібно просто самому вручну перенести в папку «uk-UA» в Joomla, ось шлях до цієї папки: administratorlanguageuk-UA

Потім встановлюємо файл admin.comprofiler.controller.php

Цей файл містить переклад назв категорій в адміністративній панелі Community Builder, назви розташовано вгорі, як горизонтальне меню. Це змінений вже існуючий файл в Community Builder. Тому цей файл admin.comprofiler.controller.php просто потрібно вручну перенести в Joomla в папку «com_comprofiler» яка розташована за цим шляхом:

administratorcomponentscom_comprofiler

і встановити його там замість існуючого вже там файлу admin.comprofiler.controller.php

Потім встановлюємо файл ukr_cb1.9_UTF-8.zip

Цей файл містить основну частину перекладу. Цей файл розпаковувати непотрібно. Він вже готовий до установки, він розпакується автоматично, отже беремо цей zip-архів і встановлюємо в Community Builder !УВАГА! установлювати цей пакет потрібно не через центральний менеджер розширень в Joomla, а через спеціальний менеджер плагінів в Community Builder. Отже щоб встановити цей файл спочатку заходимо в адміністративну панель керування в Joomla і вгорі в меню вибираємо "Компоненти" і далі випадає меню і вибираємо в меню --> "Community Builder" --> "Менеджер плагінів". Далі відкривається сторінка Менеджеру плагінів і на цій сторінці в самому внизу під назвою "Install New Plugin" розташовано віконце з назвою "Upload Package File" от саме в це віконечко ми і завантажуємо наш файл ukr_cb1.9_UTF-8.zip
для завантаження файлу потрібно спочатку натиснути кнопку "вибрати" і далі у вікні, яке з'явиться, обрати файл ukr_cb1.9_UTF-8.zip на своєму комп'ютері і потім натиснути кнопку "Upload File & Install"

Все, установку української мови для Community Builder завершено.

Далі непотрібно якось додатково включати чи активізувати українську мову. Після установки цього мовного пакету вже все повинно бути українізовано. В Community Builder це робиться автоматично (!можливо потрібно буде вичистити кеш!), але щоб це все відбулося автоматично потрібно щоб в самій Joomla була вже встановлена і активізована українська мова. Якщо Ваша Joomla не українізована то тоді і не відбудеться автоматичної українізації Community Builder, бо мова в Community Builder обирається автоматично в залежності від того яка загальна мова встановлена взагалі в Вашій Joomla. А якщо ваша Joomla вже українізована то тоді активація української мови в Community Builder відбудеться автоматично одразу після завершення установки пакету української локалізації для Community Builder.

proton
Користувач
Користувач
Повідомлень: 2
З нами з: 22 лютого 2013, 23:46

Re: Community Builder 1.9 українська локалізація

Повідомлення proton » 23 лютого 2013, 01:16

Ще варто зазначити, що коли завантажуватимете нову версію Community Builder 1.9 то завантажуйте виключно з офіційного сайту, там на сайті потрібна реєстрація щоб завантажити Community Builder 1.9 , але краще трохи поморочитися зареєструватися і завантажити Community Builder все ж таки з офіційного сайту, бо вже були відомі випадки з попередніх версій Community Builder, коли завантажували не з офіційного сайту, а десь з якогось сумнівного сайту і потім такий сумнівний Community Builder при установці на сайт, на створював в базі даних таблиці з кодуванням не UTF-8, а з якоюсь іншою системою кодування і це призводило до викривлення відображення слів у профілі після редагування профілю. Власники сайтів думали, що проблема в мовній локалізації сайту, і писали про це на різних форумах в інтернеті, але у підсумку вияснилося, що з мовною локалізацією все гаразд, а проблема виявилася в тому, що Community Builder було завантажено не з офіційного сайту.
Отже щоб раптом чогось подібного не виникло, обов'язково завантажуйте Community Builder 1.9 лише з їхнього офіційного сайту http://www.joomlapolis.com/community-builder
Barabashkos
Користувач
Користувач
Повідомлень: 3
З нами з: 07 вересня 2013, 22:00

Re: Community Builder 1.9 українська локалізація

Повідомлення Barabashkos » 07 вересня 2013, 23:35

Аватар користувача
sergobrovar
Користувач
Користувач
Повідомлень: 6
З нами з: 26 листопада 2016, 21:26
Дякував (ла): 3 рази

Community Builder

Повідомлення sergobrovar » 10 грудня 2016, 14:25

Добрий день.
Хочу спитати, чи є українська локалізація для для версії CB 2.0.15?
Аватар користувача
sergobrovar
Користувач
Користувач
Повідомлень: 6
З нами з: 26 листопада 2016, 21:26
Дякував (ла): 3 рази

Community Builder

Повідомлення sergobrovar » 23 січня 2017, 18:04

Ясно, немаєПовернутись до “Українська локалізація розширень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість