Голосуємо за версію Joomla

Балачка не по темі або по темі. Одним словом кошик тем, які є цікаві спільноті.

Яку систему версій Ви б обрали?

Перший варіант. Довгострокова версія починається з 1.8
8
57%
Другий варіант. Довгострокова версія починається з 2.5
6
43%

Всього голосів: 14
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 05 серпня 2011, 04:03

На саміті Joomla, який нещодавно пройшов в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, було прийняте рішення про встановлення більш чіткого розуміння ведення версій командою Joomla.

Команда розробників хоче запровадити нову систему ведення версій Joomla, яке буде більш зрозумілою для користувачів.

Усі довгострокові релізи завжди будуть позначені як X.5.

Повний текст читаємо тут: http://www.joomla-ua.org/content/view/424/10/

Також Ви можете залишити свій варіант у нашому імпровізованому голосуванні :), а також поділитися своїми думками з цього приводу.

lottis
Користувач
Користувач

Re: Голосуємо за версію Joomla

Повідомлення lottis » 05 серпня 2011, 12:52

як на мене - то нехай нумерують якзавгодно! я для себе вирышив, що сам буду доробляти joomla 1.5 до необхіднього рівня. Чогось в мене не збігається думка з розробниками. Вони кудись скачуть як скажені. А як при цьому підтримувати бізнесові проекти?

Чи кожній фірмі тепер раз на місяць оновлення робити, тому що їх оновленна версія не працює із застарілими плагінами, які вони використовують? ... це повний Пі.

Той-же віртуемарт - розробники казали, що вони тільки до версії 1.6 доробили а джумлаводи вже 1.7 випустили =) так нах таке потрібно.

Це якась гарячка, а в кого проекти за гроші і їх багато, та в них використовується багато розширень, які звісно ніхто не буде в найближчі пів року переписувати - то звичайне питання - а навіщо тоді потрібні ті нові версії =)

нова ждумла :evil: :crazy:
fisk
Користувач
Користувач

Повідомлення fisk » 05 серпня 2011, 13:04

якщо чесно не розумію, чим їх не влаштовувала теперішня система версій.. але вони щось справді останнім часом дуріють з тими версіями, невстигла прижитись 1.6 так вже 1.7 зробили нафіга..? і це не лише в Joomla, гляньте на firefox була версія 3 не встигли зробити 4 через пару днів вже версія 5... не розумію я такої тенденції. це ж потім кінців не виведуть :bad:
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 05 серпня 2011, 13:45

Річ в тому, що якщо хтось цікавиться новинками, які будуть додаватися в проміжних версіях, то ті зможуть оновлюватися кожні 6 місяців, інші ж зможуть оновлюватися на довгострокові версії кожні 18 місяців.

Щодо оновлень, то з версії 1.6 проблем не буде як в 1.0 та 1.5!

Відносно оновлень кожні півроку, то це позитивна тенденція, оскільки розвиток системи буде відбуватися кожні 6 місяців і відповідно система буде дотримуватися сучасних тенденцій вебу.

От наприклад в 1.6 додана багаторівнева структура категорій, розділення прав доступу, швидкість Joomla виросла в рази.

В Joomla 1.7 додана підтримка OpenSearch, спрощений функціонал керування статтями, Joomla фреймворк винесено в окрему платформу, повна підтримка HTML5, і знову ж таки швидкість роботи системи зросла, закладений функціонал для інтеграцій з іншими системами.

Як на мене, то розвиток системи і відповідно якість зросла в рази відносно Joomla 1.0 та 1.5.

Щодо бізнесу та оновлень, то використовуйте довгострокові версії, ну а піcля 18 місяців замовнику можна запропонувати більш новіший функціонал та ще біль вдосконалену систему.
serghantura
Користувач
Користувач

Повідомлення serghantura » 05 серпня 2011, 14:57

Як для мене, я радий що вийшли нові версії, звісно, поки проникся 1,6 вже вийшла 1.7. - це негативна тенденція, тому що по професії я не айтішнік, але хочеться бути на останній хвилі, а тут такі різкі скачки, часу не вистачає :( . Зі своєї точки зору, хочу сказати таке:

1. Якщо апдейти кожні пів року, то це добре, для тих хто вже шари, а як щодо новачків, вони не будуть знати за шо хапатися!!! Тут фокус потрібно поставити на максимальне спрощення переходу з однієї версії в іншу, без заморочок з шаблонами і т.д.
2. Ну випустили 1.6. і 1.7 вже навіть, а що до компонентів, наприклад "віртуемарт", для 1,6 неготовий ще, а для 1.7., взагалі, мовчу, це негативно складається. Я хоч і люблю Joomla, але щодо комерційних сайтів, то вже подумую про Magento, якщо нічого не виправиться.
3. Навіщо робити такі часті апдейти, робіть раз в рік, в один період як Apple виставляє апдейти своєї продукції, це буде круто і всі знатимуть, що наприклад в січні наступного року буде нова Joomla, чи якийсь важливий апгрейд і вихід в світ нових компонентів.
4. І ще, хочеться зрозуміти напрямок Joomla, а то з такими стрибками шаленими з позитивом приходить негатив, коли зустрічаєш якісь нові обмеження і трабли(((

Десь так :)

з повагою,
Сергій

п.с. Хай живе Joomla)

SLIM
Модератор
Модератор
Подякували: 1 раз

Повідомлення SLIM » 06 серпня 2011, 12:54

serghantura писав:... то вже подумую про Magento ...
Magento значительно сложнее Joomlы. Если речь идет о создании интернет-магазина, то Magento в разы лучше.
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 07 серпня 2011, 03:01

SLIM писав:
Magento значительно сложнее Joomlы. Если речь идет о создании интернет-магазина, то Magento в разы лучше.
Але відразу забірає 250 Мб оперативки :)
serghantura
Користувач
Користувач

Повідомлення serghantura » 08 серпня 2011, 15:03

Dutch писав:
SLIM писав:
Ну а що там з Джумлою буде?
SLIM
Модератор
Модератор
Подякували: 1 раз

Повідомлення SLIM » 08 серпня 2011, 15:48

Dutch писав:
SLIM писав:
Да, кушает он сравнительно хорошо... Но не думаю что так много... Тем более что количество скушиваемого в определенный момент времени напрямую зависит от количества запросов в этот же момент времени и еще нескольких факторов...

Sashko
Користувач
Користувач

Повідомлення Sashko » 30 серпня 2011, 16:18

не бачу толку ганятися за цифрами :D
Murim
Користувач
Користувач

Повідомлення Murim » 10 вересня 2018, 13:22

Согласен полностью