Удосконалення пошуку товару

Інтернет-магазин JoomShopping.
vitalis2017
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 5 рази

Повідомлення vitalis2017 » 19 жовтня 2018, 09:40

Здравствуйте!
Добрий день!
Зіткнувся з проблемою пошуку товарів в joomshopping. Стандартний пошук від Joomshopping створений по такому типу пошуку: будь-яке слово; всі слова; точне співпадіння слова.
Проблема в тому, що мені достатньо, щоб пошук був по одному, або двом полям характеристики товару, наприклад поле характеристики «стандарт товару» і мені цього було б достатньо. А в результаті так, що найбільш ефективна настройка по типу пошуку «точне співпадіння» і коли прописуєш цифри стандарту (5544) без абревіатури наприклад (ISO 5544), то в результаті пошук виводить всі товари які мають стандарт ISO 5544 і виводить товар який немає стандарту ISO 5544, але має код товару 5544, або 55448 и.т.д.
Підкажіть будь ласка, як можна зробити, щоб набравши стандарт ISO 5544 чи код 5544 в результаті пошуку виводилось тільки товар із стандартом ISO 5544.
Чи можливо є якісь плагіни безплатні-платні.
Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу, підказку.
Характеристика:
Joomla! 3.4.8
joomshopping - Version 4.14.2

Inevigen
Користувач
Користувач
Подякували: 5 рази

Повідомлення Inevigen » 19 жовтня 2018, 10:05

доброго дня,
не зовсім зрозуміло.
тобто пошук тільки по харакетристикам ? без назв, артикулів і т.д.
платних готових рішень не існує.
це індивідуальні доработки і їх треба замовляти.
vitalis2017
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 5 рази

Повідомлення vitalis2017 » 19 жовтня 2018, 10:53

1. тобто пошук тільки по харакетристикам ? без назв, артикулів і т.д.
На сайті за допомогою "Хаарктеристик" є прописані властивості відносно товару, тобто різні категорії товарів можуть мати різну специфіку характеристики яка може бути схожую, або практично повністю відрізнятись.
Але у всіх товарах є одна властивість, яка є в кожного товару - "Стандарт".
Для прикладу можу показати, як реалізовано:
Зображення
В даному випадку у поле пошуку введено абревіатуру "an" і виводиться список різних стандартів товарів d rskmrjcns 19 iner, які мають абревіатуру "an..."
На другому скріншоті я ввів лиш три цифри, список виводу відповідних стандартів зменшився до 6-nb:
Зображення
але як на першому скріншоті а і на другому присутній товар для вибору "an 102"

Тут якби сказати, хотілось би від модуля пошуку, щоб шукав по полі "стандарт", який створений за допомогою "Характеристик" в Joomshopping або щоб був вивід списку товарів для вибору самим користувачем, як на скріншотах. Тоді як в першому так і в другому випадку пошук буде більш точним.
А то в даному існуючому випадку, якщо прописати стандарт (цифри) із абревіатурою "an...", то в результаті пошук достатньо хороший, але якщо вводити самі лиш цифри чи тільки абревіатуру, тоді виводиться все і відповідний стандарт товару і код товару де зустрічаються цифри, але по стандарту не підходить і т.д.

А так якщо хоча б буде вивід в пошуку списку товарів із відповідними абревіатурами чи кодом то людина зможе сама обрати те що вона шукає і буде запит точнішим і без лишнього мусору.

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “JoomShopping”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість