Joomla! Україна

Останні релізи Joomla та оновлення і пакети української локалізації
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Українська локалізація Joomla!

Українська локалізація для Joomla 3.9.x

Український переклад повністю підтримує транслітерацію української та російської мов, а також забезпечує коректний пошук із використанням українських стоп-слів для пошукових фраз.

Свої побажання щодо локалізації надсилайте у гілку форуму Joomla 3.x: Українська локалізація.

Для встановлення української локалізації відкрийте в адміністративній частині сайту Розширення → Менеджер розширень → пункт меню Встановлення, далі у вкладці Завантажити файл пакету оберіть архів українського перекладу на жорсткому диску та натисніть Завантажити та встановити.
Щоб активувати мову у редакторі, оберіть в плагіні редактора автоматичний вибір мови, або замініть код мови «en» на «uk».
Для включення української мови відкрийте Розширення → Менеджер мов і пунктах меню Фронтальна частина або Адміністративна частина оберіть українську мову і натисніть на кнопку За замовчуванням. Також ви можете активувати мову, натиснувши у колонці За замовчуванням на іконку активації або деактивації мови.
Щоб додати українську мову для багатомовного використання сайту, будь ласка, відкрийте Розширення → Менеджер мовЗміст та аналогічно англійському варіанту створіть вибір мови для української мови. Після цього не забудьте увімкнути плагін Багатомовність та вивести на сайт модуль Перемикач мови.

Увага!
Під час встановлення пакету української локалізації його НЕ потрібно розпаковувати. Пакет повністю готовий для встановлення з адміністративної частини сайту.

Свої пропозиції щодо нової опції ви можете відписати в коментарях або на форумі у розділі «Joomla 3.x: Українська локалізація», а також на нашому баг-трекері української локалізації.

Ми будемо вдячні за підтримку української локалізації у вигляді пожертвування.
Ви можете зробити своє пожертвування в підтримку перекладу на сторінці Пожертвування.