Joomla! Україна

Блоги — цікаві статті та записи про Joomla, програмування, верстку та інше.
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Блоги Підписатися на цей канал RSS

SEO SEO чек-лист для оптимізації статей перед публікацією

27.04.2017, 12:07  |  Автор: Денис Носов

Недостатньо написати хороший текст, важливо правильно його підготувати та подати читачам. Професійний SEO-спеціаліст обов'язково перевірить статтю на предмет відповідності всім формальним правилам оформлення.

Шаблони та дизайн Зміна стандартного календаря у Joomla 2.5. Частина 1: зміна стандартного календаря

30.07.2012, 23:45  |  Автор: Денис Носов

У багатьох розширення використовується стандартний календар, а іноді він зовсім не вписується у дизайн сайту, тому є потреба у його видозміненні. звичайно можна відкрити CSS-файл календаря та візуально його змінити, але цей крок заважить оновленню Joomla через Менеджер оновлень. Оскільки через Менеджер оновлень після оновлення існуючі файли ядра Joomla перезаписуються, то всі наші стання будуть марними. Тому я пропоную використати метод, наведений нище, на рівні шаблону.

Налаштування сайту Помилка JFolder::create: Infinite loop detected

19.07.2012, 04:25  |  Автор: Богдан

Доброго дня чи ночі шановні користувачі інтернету!!!

Зіткнувся з проблемою встановлення розширень на Joomla після відновлення сайту на локальному компютері, хоча ця помилка може виникати і після завантаження сайту на хостинг.

Налаштування сайту Коректне оновлення з Joomla 1.7 до версії Joomla 2.5

05.02.2012, 10:42  |  Автор: Денис Носов

Хоча Joomla 2.5 є стабільним продовження версії Joomla 1.7 під час оновлення можуть виникнути деякі некритичні проблеми на які необхідно звернути увагу. У цій невеличкій статті ми розберемо поетапне оновлення з Joomla 1.7 до Joomla 2.5, щоб уникнути деяких неприємностей.

Налаштування сайту Відображення назви мови у багатомовному сайті

21.01.2012, 22:26  |  Автор: Денис Носов

Усі ми звикли на багатомовних сайтах до відображення мови у певному вигляді. Таких виглядів не так вже й багато і можна перелічити на пальцях однієї руки: прапорець, назва мови із прапорцем, просто назва мови, скорочена назва та у вигляді списку. Давайте розглянемо яким чином це можна реалізувати на Joomla 1.7 і Joomla 2.5.

JavaScript Підключення до CDN MooTools або JQuery

10.01.2012, 15:45  |  Автор: Денис Носов

У Joomla основним JavaScript-фреймворком є MooTools, який підкючений на сторінку незалежно від того, чи виконується якийсь скрипт чи ні. Сам фреймворк навіть у стисненему вигляді важить близько 80 Кб, і погодьтесь, тягнути цей «хвіст» не дуже добре.

SEO Joomla та пошукова оптимізація

04.01.2012, 08:45  |  Автор: Денис Носов

Кожен власник сайту хоче, щоб його веб-ресурс опинявся на перших сторінках результатів таких пошукових систем як Google і пошукових систем таких соціальних мереж як Facebook. На жаль, всі сайти на першій сторінці не поміщаються. До того ж репутація пошукових систем постраждала б, якщо для потрапляння на перші сторінки достатньо було тільки пошукової оптимізації.

Завдяки можливості покращувати пошуковий рейтинг сайтів виникла ціла галузь консультування.

Хостинг та домени Hostinger — огляд безкоштовного хостингу!

21.12.2011, 19:48  |  Автор: Андрей

Нещодавно побачив банер Hostinger на Вашому сайті і в мене виникло бажання написати невеликий огляд цього безкоштовного хостингу. Можливо Вам він допоможе зробити власні висновки про цей сервіс.

Налаштування сайту Альтернативний спосіб перенесення сайту з Joomla 1.5 на Joomla 1.7

08.12.2011, 17:32  |  Автор: vmoskalenko

Зіткнувся з тим, що треба перенести сайт (і весь його вміст) з Joomla 1.5 на Joomla 1.7. Але стандартний засіб з якоїсь причини не хотів працювати. Знайшов альтернативний спосіб.

Для розробників Як з SEF-посилання отримати звичайне посилання в Joomla 1.7?

30.11.2011, 11:04  |  Автор: smart  |  Для розробників

Свого часу була у мене завдання — знаючи SEF-посилання (для стандартного компонента SEF) отримати оригінальне посилання і треба зізнатися тоді я її так і не вирішив. Проте нещодавно, вивчаючи клас JRouter, я знайшов рішення цієї задачі. Навіть якось образливо стало, що тоді не вирішив.