Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.2 від 09.07.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Реліз CCK розширення K2 2.5.1

08.11.2011, 01:00  |  Новини розширень Joomla!  |  Денис Носов

Вийшла стабільна версія CCK розширення K2 2.5.1. Даний реліз усуває деякі помилки, виявлені спільнотою К2 після виходу версії 2.5.0. Крім виправлення помилок в даному релізі внесені деякі серйозні зміни, що стосуються налаштувань відображення змісту і редагування з фронтальної частини. Тим, хто перед цим встановив версію K2 2.5.0, достатньо встановити K2 2.5.1 поверх в Менеджері розширень Joomla.

Редагування матеріалу з фронтальної частини

У версії 2.5.1 покращено інтерфейс редагування за фронтальної частини. Наприклад, якщо ви редагуєте матеріал і закриєте вікно редактора, сторінка оновиться, відобразивши внесені зміни (якщо вони були).

Користувачі, які не мають права публікації, побачать у верхній частині вікна редактора попередження про це і не побачать кнопок керування публікацією.

Крім того, тепер тільки користувачі з правами редагування (але не обов'язково з правами публікації), тобто користувачі мають у групі К2 права «редагувати будь-який матеріал» єдині, хто може змінити автора матеріалу. Раніше будь-який користувач з мінімальними правами редагування міг це зробити.

Отже, редагування з фронтальної частини стало суворішим і інформативним для кінцевих користувачів.

Відображення матеріалів

Що стосується налаштувань відображення матеріалу — з'явилися деякі додаткові можливості, які тепер використовуються більш послідовно в глобальних налаштуваннях компонента та налаштування пунктів меню К2:

Параметри відображення сортування матеріалів по тегам повністю відокремлені від налаштувань відображення результатів пошуку та фільтрів за датою.

Додані також можливості налаштування порядку виведення тегів в глобальних налаштуваннях і в пунктах меню К2. Це означає, що ви можете створити базу знань або каталог з матеріалами і виводити їх за тегами, наприклад в алфавітному порядку.

Додані налаштування порядку виведення матеріалів в пункт меню «Матеріали користувача». Таким чином можна перевизначити глобальні налаштування виводу матеріалів для окремих користувачів К2. Використовуючи нову опцію «Спочатку обрані», можна виводити окремі матеріали як «прикріплені».

У параметрах компонента впорядковано керування налаштуваннями RSS новин (тепер посилання на сторінці знаходиться всередині тегу <head>).

Ще одна важлива зміна — можливість перевизначення порядку виведення матеріалів в окремій категорії в пункті меню. Це може бути корисно, коли ви хочете створити 2 пункту меню з різним порядком виведення матеріалів, що посилаються на одну і ту ж саму категорію.

Виправлення

Крім того, були усунені кілька некритичних помилок: додані відсутні мовні константи, усунутий конфлікт аватарів в модулі mod_k2_user при використанні T3 framework, виправлена ​​ситуація, коли кнопка «Редагувати» виводилася для користувачів, у яких не було прав на редагування у відповідній категорії (хоча вони і не могли зберегти матеріал в цій категорії).

Триває робота з усунення недоліків, зокрема над ситуацією, коли після чистого встановлення K2 на Joomla! 1.7.x модулі К2 для адміністративної панелі неактивні. На даний момент найпростіший спосіб виправлення — увійти в менеджер модулів в адміністративній панелі, відкрити і заново зберегти модулі К2 для адміністративної панелі.

K2 2.5.1 стабільно працює з Joomla 1.5 та Joomla 1.7!

Обговорення на форумі

Завантажити

Читайте також