Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
 • Версія Joomla! 5.1.2 від 09.07.2024
 • 60 записи в блогах
 • 791 новини та статті
     

Fondy — як почати приймати онлайн платежі у себе на сайті. Інтеграція з Joomla та іншими CMS

11.10.2017, 03:45  |  Новини розширень Joomla!  |  Денис Носов

Fondy — це один з найбільших сервісів для прийому платежів за картками Visa, MasterCard і Maestro. Крім того, він також працює з інтернет-банками Приват24, Ощадбанк і іншими, а також електронними гаманцями Qiwi, Яндекс, PayPal і т.д. Даний сервіс корисний як для власників, так і для розробників інтернет-магазинів і сайтів, що пропонують будь-які послуги.

У цьому огляді ми розповімо, як підключити і вже за 5 хвилин почати приймати онлайн-платежі у себе на сайті за допомогою інтернет-еквайрінгу Fondy. Також розглянемо деталі сервісу, його переваги, особливості підключення і можливості інтеграції з Joomla та іншими популярними CMS, а також підтримку мобільних додатків для iOS і Android.

Основні можливості Fondy

Підключити платіжну систему на сайт

 

Дана система оплати електронних покупок наділена досить широким набором функціональних можливостей, завдяки яким забезпечується зручність і безпека відправки та прийому платежів.

Основні можливості:

 • Наявність особистого кабінету для розробників або власників сервісів. З їх допомогою можна переглядати детальну статистику та стан виставлених рахунків.
 • Робота не тільки з юридичними особами, але й з фізичними особами. Обов'язковою умовою є наявність реєстрації на території України, Росії або будь-якої країни Європейського Союзу.
 • Підтримка як разових, так і регулярних платежів.
 • Платіжна сторінка оформлюється і стилизуется під дизайн сервісу або магазину.
 • Рахунки можуть виставлятися як в режимі онлайн, так і по електронній пошті, а також SMS.
 • Підтримка міжнародних платежів.

працюємо з усіма девайсами

Платіжний сервіс постійно розвивається. На сьогоднішній день офіси компанії розташовані не тільки в країнах СНД, але й у Європі. Все це стало можливим завдяки простоті, зручності та безпеці здійснення транзакцій.

Переваги Fondy на ринку

Серед всіх існуючих платіжних сервісів, варто вибрати саме Fondy. На це є ряд причин, основними з яких є:

1. Високий рівень безпеки

Забезпечення максимального рівня безпекзавдяки підтримці сервісом сертифікації PCI DSS Level 1.

Це означає, що кількість щорічних транзакцій перевищує показник 6 млн, при цьому виконуються найсуворіші вимоги до забезпечення безпеки. Перш за все, це стосується збереження і захисту інформації про власників карт.

Безпека забезпечується кількома способами, такими як:

 • Використання двофакторної ідентифікації. Простіше кажучи, платіж може бути виконаний тільки після того, як власник карти введе код з SMS повідомлення, що надходить на номер мобільного телефону від банку.
 • Завдяки стандарту шифрування COMODO, передача даних від браузера клієнта до платіжної системи виконується за допомогою захищеного каналу.
 • Фірмова система виявлення шахраїв Fondy Antifraud. У процесі роботи вона використовує більше 300 правил і алгоритмів, завдяки яким ймовірність фіксації шахрайських дій досить висока.

2. Простота встановлення і налаштування

Для встанолення платіжного сервісу на власний ресурс і налаштування оптимальних параметрів досить витратити кілька хвилин.

Достатньо всього лише встановити на будь-якому місці сторінки платіжну кнопку, при натисканні на яку відвідувач сайту переходить на сторінку оплати товару або послуги.

 

Ви маєте можливість самостійно вибрати дизайн платіжної кнопки таким чином, щоб вона гармонійно вписувалася і доповнювала інтерфейс сайту.

Платіжний сервіс Fondy руйнує міф про те, що інтернет-еквайринг - це складно. Для використання всіх функціональних можливостей системи не потрібно володіти глибокими знаннями в області програмування або веб-дизайну.

3. Мобільний додаток для iOS і Android

Додаток для iOS і Android дозволяє постійно контролювати стан оплати виставлених рахунків, аналізувати дані статистики, виставляти рахунки та виконувати інші дії.

 

Завантажити додаток для iOS і Android можна з App Store або Play Market абсолютно безкоштовно.

4. Інтеграція з Joomla та іншими CMS

Більшість сучасних інтернет-магазинів та інформаційних сайтів, що надають будь-які послуги, створюються на базі CMS - систем управління контентом.

Платіжний сервіс Fondy може бути всього за кілька хвилин встановлено на більш ніж 20 популярних CMS, таких як Joomla, WordPress, Magento, OpenCart, 1C Бітрікс, Presta Shop і інших.

(Перелік усіх CMS)

Платіжний сервіс Fondy

Крім цього, командою розробників готуються плагіни й для інших систем.

Для запуску роботи інтернет-еквайрінгу достатньо всього лише встановити плагін і зробити мінімальні налаштування. Якщо вам знадобиться професійна допомога, служба підтримки готова надати консультацію в будь-який час.

Чому обирають плагін для Joomla від платіжного сервісу Fondy?

 • Просте управління на Joomla. Модуль оплати від агрегатора Fondy дозволяє швидко вносити зміни в CMS Joomla. Підключення відбувається через API.
 • Розширені функціональні можливості для Joomla. Можна легко управляти структурою, рекламою, продажами.
 • Висока продуктивність і стабільна робота для безперебійного прийому платежів.
 • Підтримка більше 100 валют з карт з усього світу.
 • Підтримка хмарних сховищ для високої швидкості завантаження мультимедійних файлів.
 • Технічна підтримка 24/7
 • Наявність документації російською мовою для модуля оплати під Joomla, доступ до онлайн курсів і наявність сертифікації.
 • Унікальні можливості перед конкурентами
 • Fondy має низку унікальних можливостей, які не здатний запропонувати жоден інший платіжний сервіс. Перш за все варто відзначити:

Онлайн-інвойсінг

Найбільш простий і ефективний спосіб виставлення рахунків до оплати. Скористатися послугою можна навіть не маючи власного сайту. Рахунки можуть бути відправлені як на електронну пошту, так і за допомогою SMS повідомлення. Засоби відразу надходять на прив'язану банківську карту. Читати докладніше →

Календар платежів

Оптимальне рішення для сервісів з платної підпискою, так як з його допомогою сервіс самостійно ініціює повторне списання коштів з картки клієнта згідно із зазначеною періодичністю. Читати докладніше →

Висновки

Виходячи з показників практичності, простоти і безпеки, можна зробити певні висновки. Платіжна система Fondy володіє великою кількістю переваг і потенціалом до розвитку, що робить її однією з кращих в Росії, Україні та країнах СНД. В Європі сервіс зараз стрімко набирає велику кількість шанувальників.

 

Інфографіка платіжних агрегаторів Європи