Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

JFoobar - плагін біографії автора

18.12.2008, 03:40  |  Новини розширень Joomla!  |  Денис Носов

Команда розробників JFoobar, на чолі з Вілко Янсенем (Wilco Jansen) розробила доволі цікавий плагін для Joomla 1.5 – JFoobar Author Biograph plugin, який відображає інформацію про автора статті.

Логіка роботи плагіну проста – після того як ви зайдете на сторінку статті, написану певним автором на вашому сайті, під текстом самої статті Ви знайдете коротку біографічну довідку про автора.

Для активації плагіну в адміністативній частині необхідно спочатку створити категорію зі списком усіх Ваших авторів та біографічною інформацією про них (створюємо як звичайну статтю). Після того як впишите біографічну довідку одного з Ваших авторів, необхідно до даної статті-довідки приєднати ID автора (користувача), який Ви знайдете в Менеджері користувачів. ID автора необхідно вписати в поле Ключове знесення (Key reference) у вкладці розширених параметрів статті.

Все, тепер, щоб задіяти плагін його необхідно просто опублікувати.

Як приклад візуалізації додаткової інформації про автора статті можу навести відомий сайт A List Apart Magazine, на якому після кожної статті іде коротка інформація про автора з фотографією.

Даний плагін буде цікавим для розробки новинного порталу або блогу.

Демо: www.jfoobar.org

Завантажити:

Читайте також