Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.2 від 09.07.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Сергій Брін пожертвував 500 тис. для Вікімедіа

20.11.2011, 00:00  |  Новини мережі  |  Анатолій Алізар, переклад Dutch

Сергій Брін (фото з сайту Google)Wikimedia Foundation отримала найбільше пожертвування в нинішній кампанії зі збору коштів, яка стартувала цього тижня.

Півмільйона доларів надійшли від благодійного фонду Brin Wojcicki Foundation Сергія Бріна і його дружини Анни Войжітскі (Anne Wojcickiі).

Ці гроші стануть істотним внеском у загальну скарбничку. Для Вікіпедії та інших проектів Вікімедіа гранти і пожертви є основним джерелом існування. Гроші надходять від самих читачів, рядові користувачі зазвичай перераховують по 5-10 євро.

Цей грант є важливим визнанням організації Wikimedia Foundation та її заслуг, і я сподіваюся, що він додасть необхідний імпульс нашій щорічної кампанії зі збору коштів, яку ми почали на цьому тижні. Так і працює Вікіпедія: люди читають, вона їм подобається, і тоді вони допомагають платити за неї, щоб зберегти безкоштовний доступ до неї для себе і для всіх у світі. Я дуже вдячна Сергію Бріну і Ганні Войціцький за підтримку нашої роботи.

— Сью Гарднер (Sue Gardner), виконавчий директор Wikimedia Foundation

Проекти Вікімедіа обслуговують аудиторію у 477 млн. ​​унікальних відвідувачів на місяць (за даними Comscore на жовтень 2011 року). Вікіпедія — п'ятий за відвідуваністю сайт в мережі Інтернет. Понад 20 млн. статей на 280 мовах написано силами спільноти, яка нараховує понад 100 тисяч осіб.