Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Останні кроки до Joomla 2.5!

02.12.2011, 09:52  |  Новини порталу  |  Денис Носов

Перша бета-версія Joomla 2.5 вже на підході — днями в Joomla CMS була вбудована оновлена ​​версія платформи 11.3. Всі основні зміни вже внесені і випуск першої бета-версії Joomla 2.5 запланований на 20 грудня 2011 року. Розробники звертаються до користувачів з проханням взяти активну участь в тестування поточного стану системи.

Треба зазначити, що Joomla 2.5 це так званий довгостроковий (long-term-support) реліз, який буде підтримуватися розробниками протягом тривалого періоду часу (наприклад, на відміну від 1.7, яка була просто проміжної версією). І, природно, Joomla 2.5 є логічним продовженням лінійки Joomla 1.6/1.7, і оновлення на неї буде не складніше, ніж з Joomla 1.7.2 на Joomla 1.7.3.

Що тестувати?

Розробники просять всіх, у кого є трохи вільного часу і бажання допомогти у тестуванні, скачати поточний реліз системи (https://github.com/joomla/joomla-cms/zipball/master) і перевірити на працездатність з використовуваними користувачами розширеннями і в звичних умовах експлуатації.

Зверніть увагу, що наведене посилання на поточний реліз призначене тільки для тестування. Не використовуйте цей реліз для створення «живих» сайтів!

Всі сторонні розширення, які коректно працюють на Joomla 1.7, повинні без проблем працювати і з Joomla 2.5, проте розробникам розширень рекомендується протестувати свої продукти на предмет сумісності з Joomla 2.5.

Куди повідомляти про помилки у Joomla 2.5?

Про всі виявлені помилки, проблеми, неточності бажано повідомляти в офіційний баг-трекер (http://joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker/?action=TrackerItemBrowse&tracker_id=8103).

Будь-ласка, перевірте нові можливості (http://joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker/?action=TrackerItemBrowse&tracker_id=8549). Приділіть увагу записам із статусом «Pending» під час тестування.

Розробники закликають користувачів Joomla активніше підключатися до процесу тестування і повідомляти про всі виявлені проблеми на баг-трекер.

Чим більше користувачів буде тестувати Joomla 2.5, тим швидше будуть виявлені і усунені проблеми, і тим швидше ми отримаємо стабільну версію Joomla 2.5!

Читайте також