Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.0.3 від 20.02.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Березневий тест-драйв Joomla 2.5 «Pizza, Bugs, and Fun March 3, 2012»

12.02.2012, 14:18  |  Новини порталу  |  Денис Носов

Розробники Joomla оголошують про початок події «Pizza, Bugs, and Fun March 3, 2012», яка запланована на суботу, 3 березня 2012 року. Як і у минулі рази мета події «Joomla! Pizza Bugs and Fun» — це глобальна віртуальна зустріч спільноти Joomla, мета якої допомога у підготовці випуску стабільної версії, виявлення помилок, некоректної роботи та повної стабілізації системи.

На березневому тест-драйві «Pizza, Bugs, and Fun March 3, 2012» основною метою буде робота з програмування і тестуванням питань із баг-трекеру CMS.

Щоб долучитися до тестування або програмування Вам необхідно налаштувати свій комп'ютер для запуску Joomla на локальному хості (наприклад Ви можете запустити локально сервер XAMPP або Денвер) і вміти застосовувати патчі.

Щоб зробити документацію, все що вам потрібно, це увійти на вікі документації Joomla. Якщо ви ще не зареєстровані, то ви можете це зробити на сайті за адресою http://docs.joomla.org.

Вікі на сторінці http://docs.joomla.org/Pizza_Bugs_and_Fun_March_3,_2012 буде використовуватися як центральний ресурс для координації зусиль та накопичення результатів з цієї події. Перейдіть сторінку події на вікі, щоб отримати контактну інформацію, а також як приєднатися до чату в Skype. Це необхідно зробити заздалегідь.

Приєднуйтесь до веселощів!

Коментарі та обговорення цієї новини ви можете залити та прочитати на сайті JPeople за адресою JPeople: http://people.joomla.org/groups/viewdiscussion/1440-pizza-bugs-and-fun-march-3-2012.html?groupid=713

Читайте також