Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.0.3 від 20.02.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Joomlaforum.ru виповнилося 2 роки! Вітаємо!

07.11.2007, 21:28  |  Новини порталу  |  Денис Носов

Російському форуму підтримки Joomlaforum.ru виповнилося 2 роки! За цей чималий час форум досить пристойно виріс: якби не регулярні очищення застарілих повідомлень, загальна кількість давно перевищила б за 100 тисяч.

Історія заснування

У вересні 2005 року, коли стало відомо про появу нового проекту Joomla, групою найбільш активних учасників форуму Ru-Mambo було ухвалене рішення про створення окремого форуму для підтримки нової CMS та обговорення питань пов'язаних з Joomla. У першу чергу це було зроблено для того, щоб виключити плутанину: адже кожна із систем пішла своїм шляхом.

Незважаючи на те, що сам домен був куплений ще у вересні, і саме найстаріше повідомлення на форумі датується 6-м вересня, офіційно для відвідувачів форум був відкритий саме 7-го листопада 2005 року і у цей день користувачі могли реєструватися.

Подяки

Команда підтримки форуму висловлює величезну подяку всім учасникам групи підтримки, локальним модераторам форуму і просто активним користувачам, які протягом тривалого часу майже цілодобово здійснюють технічну підтримку, допомагають новачкам освоюватися на форумі та підказують найбільш оптимальні варіанти рішення типових завдань.

Підсумки минулого року

Найбільш значимою подією минулого року варто назвати створення теми Joomla FAQ, яка представляє єдиний зміст по найбільш популярним питанням та відповідям, розміщеним не тільки на форумі, але і на JoomlaPortal.Ru. Крім того, слід зазначити, що у вересні на форумі були відкриті розділи для підтримки російського проекту Joostina — модифікованої версії Joomla, орієнтованої на східно-європейський ринок.

Плани на майбутнє

Хочеться сподіватися, що з кожним роком форум буде ставати усе більш дружнім і інформативним для користувачів. І в цій справі може взяти участь кожен!

Читайте також