Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

JComments 1.4.0.7 - компонент коментарів на базі технології AJAX

28.12.2007, 18:36  |  Новини розширень Joomla!  |  Денис Носов

Після тривалого закритого тестування JoomlaTune та JoomlaPortal.Ru раді представити новий компонент коментарів для Joomla, який базується на AJAX технології з розширеними інтеграціями до всіх популярних компонентів. Тепер JComments доступний усім, і сподіваємося що він виправдає ваші очікування!

Що таке JComments?

Компонент JComments дозволяє відвідувачам сайту залишати коментарі до різних матеріалів, розміщених на сайті. Гнучка система настоювання прав доступу до функцій компонента, велика кількість настоювань зовнішнього вигляду, підтримка шаблонів, використання технології AJAX і багато чого іншого.

Компонент коментарів підтримує 7 перекладів, серед яких є і українська локалізація.

Інтеграція JComments з іншими компонентами

Підтримується можливість імпорту коментарів з безліч сторонніх компонентів, у тому числі: AkoComment, ComboMax, Cinema, DatsoGallery, JMovies, JomComment, JoomlaComment, LinkDirectory, MosCom, Mosets Tree, MusicBox, mXcomment, PAXXGallery, Remository, RSGallery2, zOOm Media Gallery.

Функція імпорту дозволяє швидко перейти на використання JComments без втрати вже наявних коментарів.

Використання JComments в інших розширеннях

Однією з відмінних рис компонента - дуже проста процедура інтеграції його в сторонні розширення. Підготовлено понад 25 покрокових інструкцій з інтеграції JComments у найбільш популярні розширення Joomla і інструкція з додавання підтримки коментарів до будь-якого розширення.

Таким чином, JComments дозволяє використовувати на сайті єдину систему коментарів і централізовано керувати налаштуваннями коментарів. В адміністративній панелі компонента можна переглядати, редагувати та видаляти коментарі для кожного з наявних компонентів.

Зазначимо, що давно існує підтримка JComments у популярному модулі новин DGM News Ultra, тому якщо ви використовуєте JComments та модуль новин, то можете скористатись функцією підтримки коментарів.

Розробникам

На сайті компонента розміщена документація для розробників. Наведено приклади вирішення типових завдань і використання функцій компонента. Найближчим часом даний розділ буде істотно розширений.

Сумісність

За результатами тестування компонент працює на Joomla 1.0 і на Joomla 1.5 в Legacy-Режимі (Режимі Суміщення). До виходу фінальної версії Joomla 1.5 , буде випущена версія компонента, для роботи на Joomla 1.5 без необхідності включення Legacy-Режиму.

Подяки

Розробник компоненту, Smart, висловлює величезну подяку всім учасникам закритого тестування, команді підтримки Joomlaforum.ru і всьому російськомовному співтовариству! "Хлопці, без вас JComments не з'явився б! Особливу подяку виражаю учасником сьогоднішнього нічного тестування: Mitrich, Taila, Garun".

Підтримка

Для підтримки користувачів компонента JComments були створені спеціалізовані розділи на форумі JoomlaForum.Ru:

Також ви можете скористатись україномовною підтримкою на нашому форумі.

Завантажити

Демо

Переглянути роботу компонента ви можете на нашому порталі і навіть у цій статті.

Читайте також