Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Плани Joomla на 2012 рік

10.11.2011, 03:54  |  Новини порталу  |  Денис Носов

На 2012 рік розробники представили план розвитку Joomla та спільноти. План на наступний рік включає в себе: розвиток платформи Joomla, розвиток Joomla CMS, підтримка версій та технічне обслуговування, інформування.

Розвиток платформи Joomla

У 2012 році вийдуть нові версії платформи Joomla (фреймворк). На зустрічах на вищому рівні будуть обговорювати питання та розглядати нові ідеї з покращення та вдосконалення платформи Joomla. Пропозиції, ідеї будуть братися з трекеру розробки Joomla, ресурсу «Joomla Idea Pool» і т.д.

Розвиток Joomla CMS

Нові версії Joomla CMS будуть виходити відповідно цього графіка:

  • Версія Joomla 2.5: орієнтовна дата виходу 10 січня 2012;
  • Версія Joomla 3.0: орієнтовна дата виходу 10 липня 2012;
  • Версія Joomla 3.1: орієнтовна дата виходу  10 січня 2013.

Зверніть увагу, що довгостроковий реліз Joomla — це версія Joomla 2.5!

На зустрічах на вищому рівні будуть обговорюватися питання та розглядати нові ідеї з покращення та вдосконалення Joomla CMS. Пропозиції, ідеї будуть братися з трекеру розробки Joomla, ресурсу «Joomla Idea Pool» і т.д.

Релізи оновлень для поточної довгострокової версії та короткострокових версій

Релізи для довгострокових та короткострокових версій будуть виходити в міру необхідності. Підтримка довгострокових версій після іх закриття та зняття зі статусу довгострокових будуть підтримуватися ще 3 місяці. Що стосується короткострокових версій, то їх підтримка буде відбуватися впродовж 1 місяця після їх закриття.

Інформування та просування Joomla

Розробники Joomla націлені на охоплення «технічної» аудиторії за межами спільноти Joomla — це дасть новий приплив ідей, технічну реалізацію, тощо. В рамках інформування про Joomla будуть проходити різні конференції та заходи.

Приєднуйся до спільноти Joomla

Для досягнення цього плану спільноті Joomla потрібні добровольці з числа програмістів, авторів для написання документації і перекладачі. Ви можете долучитися до  групи розробників міжнародної спільноти або локальної спільноти у своїй країні (наприклад до української спільноти Joomla для стоврення документації та перекладів).

Ось такі от плани на 2012 рік у розробників Joomla!

Свої думки з цього приводу Ви можете написати на сайті обговорення JPeople, а також відписуйте свої відгуки в коментарях.

Читайте також