Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! від 28.08.2018
  • 1229 користувачі
  • 60 записи в блогах
  • 788 новини та статті
     

Joomla 3.0: новий інтерфейс та підтримка мобільних пристроїв

17.04.2012, 18:03  |  Новини порталу  |  Денис Носов Друк |e-mail

Випуск короткострокової версія Joomla 3.0 очікується у вересні, і команда розробників посилено посилено працює над втіленням у життя нової «ери» Joomla.

Одним із найбільш важливих змін у новій версії буде капітальна зміна дизайну Joomla. На даний момент повністю перероблюється як фронтальна так і адміністративна частини.

Joomla 3.0 — це революційна зміна самої Joomla та втілення підтримки мобільних пристроїв. Про зміни, як інтерфейсу системи, так і підтримка мобільних пристроїв вже давно говорилося у вузьких кругах розробників, а тепер стали доступні приклади візуальної частини Joomla 3.0.

Мільйони людей користуються Інтернетом не тільки за допомогою стаціонарних комп'ютерів та ноутбуками, велика частина, особливо на Заході, виходить у мережу за допомогою мобільних девайсів. Як запевняють розробники, метою розробки Joomla 3.0 є повна інтеграція з мобільними пристроями, зміна дизайну, але при цьому система має залишатися повністю упізнаваною.

Кайл Ледбеттер (Kyle Ledbetter) зі своєю командою Joomla Usability в інтерфейсі Joomla взяли за базу CSS/JS-фреймворк Twitter Bootstrap. Фреймворк Twitter Bootstrap є дуже популярним серед верстальників та дизайнерів, який ідеально також підходить для мобільних пристроїв і не тільки.

До виходу Joomla 3.0 залишилося ще більше п'яти місяців, і ще необхідно зробити дуже багато. Вже сьогодні ви можете побачите, що виходить і як буде виглядати нова Joomla 3.0.

Звичайно майже за півроку може змінитися дуже багато, тому представлені зображення у цій новині не є відображенням Joomla 3.0, а лише попередній перегляд того, як може виглядати наступна версія Joomla.

Слідкуйте за розвитком Joomla та читайте наші новини через підписку за допомогою сервісу Google FeedBurner.

Читайте також

Додати коментар


Захисний код
Оновити