Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.0 від 16.04.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Joomla 3.0: новий інтерфейс та підтримка мобільних пристроїв

17.04.2012, 18:03  |  Новини порталу  |  Денис Носов

Випуск короткострокової версія Joomla 3.0 очікується у вересні, і команда розробників посилено посилено працює над втіленням у життя нової «ери» Joomla.

Одним із найбільш важливих змін у новій версії буде капітальна зміна дизайну Joomla. На даний момент повністю перероблюється як фронтальна так і адміністративна частини.

Joomla 3.0 — це революційна зміна самої Joomla та втілення підтримки мобільних пристроїв. Про зміни, як інтерфейсу системи, так і підтримка мобільних пристроїв вже давно говорилося у вузьких кругах розробників, а тепер стали доступні приклади візуальної частини Joomla 3.0.

Мільйони людей користуються Інтернетом не тільки за допомогою стаціонарних комп'ютерів та ноутбуками, велика частина, особливо на Заході, виходить у мережу за допомогою мобільних девайсів. Як запевняють розробники, метою розробки Joomla 3.0 є повна інтеграція з мобільними пристроями, зміна дизайну, але при цьому система має залишатися повністю упізнаваною.

Кайл Ледбеттер (Kyle Ledbetter) зі своєю командою Joomla Usability в інтерфейсі Joomla взяли за базу CSS/JS-фреймворк Twitter Bootstrap. Фреймворк Twitter Bootstrap є дуже популярним серед верстальників та дизайнерів, який ідеально також підходить для мобільних пристроїв і не тільки.

До виходу Joomla 3.0 залишилося ще більше п'яти місяців, і ще необхідно зробити дуже багато. Вже сьогодні ви можете побачите, що виходить і як буде виглядати нова Joomla 3.0.

Звичайно майже за півроку може змінитися дуже багато, тому представлені зображення у цій новині не є відображенням Joomla 3.0, а лише попередній перегляд того, як може виглядати наступна версія Joomla.

Слідкуйте за розвитком Joomla та читайте наші новини через підписку за допомогою сервісу Google FeedBurner.

Читайте також