Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.2 від 09.07.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

DNS усіх публічних доменів України доступні по адресному протоколу IPv6

19.11.2011, 00:00  |  Новини мережі  |  Денис Носов

На минулій четвертій зустрічі «Майстерні» в Києві, присвяченій технологіям IPv6 і DNSSEC, фахівці компанії «Хостмастер» оголосили, що DNS всіх публічних доменів України тепер доступні по адресному протоколу IPv6.

Також в ході заходу проведена публічна демонстрація створення суперключа DNSSEC (KSK) для тестового домену UA.UA. Він буде використовуватися для тестування підтримки захищеного протоколу DNSSEC до його запуску в домені .UA.

У той же день стало відомо про відкриття пілотного проекту з впровадження реєстраційного протоколу EPP в доменах Полтави: poltava.ua і pl.ua. З метою поліпшення обслуговування доменних імен та приведення реєстрації, адміністрування та технічного супроводу доменів у відповідність зі світовими стандартами, а також для скорочення числа невикористовуваних імен проводиться актуалізація доменів. Одночасно з нею організується перехід на новий протокол взаємодії реєстраторів з реєстром — EPP. Реєстрація нових доменних імен в полтавських доменах буде припинена з 21 по 23 листопада. З 23 листопада реєстрація нових та обслуговування існуючих доменних імен буде здійснюватися виключно через реєстраторів, список які буде опубліковано на офіційному сайті «Хостмастера». Інформація для реєстрантів доменних імен буде викладена на сайті, а також направлена ​​їм по електронній пошті.

У міру реалізації пілотного проекту впровадження EPP буде проводитися і в інших публічних доменах Україні.

За матеріалами Хостмастер: http://hostmaster.ua

Читайте також