Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.1 від 28.05.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Україна розпочинає перехід на протокол EPP

26.10.2011, 23:25  |  Новини мережі  |  Денис Носов

З 8 листопада Україна поступово почне переходити на протокол керуванням реєстраційної інформацією EPP. Протокол обміну інформацією реєстру з реєстраторами доменних імен EPP, зокрема, дозволяє реалізувати захист персональних даних. Крім того, EPP забезпечує підтримку нових технологій, наприклад, нову систему інтернет-адресації по протоколу IPv6 і захищений DNS (DNSSEC).

Щоб перейти на новий протокол, крім технічної готовності реєстраторам необхідно буде змінити своє програмне забезпечення, а також оновляться договори між адміністраторами та реєстраторами, а також між реєстраторами та реєстрантами, розповіли в «Хостмастер».

Першим, 8 листопада на EPP перейдуть регіональні публічні домени Полтави poltava.ua.і pl.ua. Ці домени зараз безкоштовні.

Усього в Україні близько трьох сотень реєстраторів і десять реєстрів. На даний момент технічно до роботи на EPP готові кілька реєстрів, у тому числі і той, який обслуговує «Хостмастер» — домени UA, com.ua, kiev.ua. Зараз кожен з українських реєстрів використовує власні протоколи, зокрема «Хостмастер» використовує протокол RRP.

Читайте також