Joomla! Україна

Дізнавайся про останні події української та світової спільноти
  • Версія Joomla! 5.1.0 від 16.04.2024
  • 60 записи в блогах
  • 791 новини та статті
     

Тепер на Картах Google можна переглядати українські міста

22.04.2012, 15:21  |  Новини мережі  |  Денис Носов

20 квітня компанія Google запустила на свому сервісі Карти Google нову функцію для 5 українських міст — Перегляд вулиць (Street View).

На сьогодні можливість створити для себе віртуальну мандрівку може у таких містах України, як: Київ, Львів, Одеса, Харків та Донецьк.

Режим перегляду вулиць на Картах Google працює у понад 30 країнаї світу і доступний окрім перегляді у звичному браузері і у мобільних пристроях.

Звертаємо вашу увагу, що якщо ви використовуєте розширення для відображення Карт Google на своєму сайті, то зазвичай за замовчуванням у більшості розширень вже є можливість перегляду функції Street View. Якщо ж дана функція у вас відключена, то ви можете для свого міста її увімкнути у налаштуваннях розширення.

Велику кількість розширень із картами Google можна знайти в Каталозі розширень Joomla у наступних категоріях:

Перегляд вулиць — це не тільки панорамні зображення українських вулиць, а й віртуальні прогулянки найцікавішими місцями планети. В рамках Партнерської програми Google здійснює зйомки на території унікальних світових об'єктів: від Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО до приголомшливих краєвидів на семи континентах.

— офіційний блог Google в Україні

Ми дуже раді, що відтепер завдяки режиму перегляду вулиць, і іноземці, і мешканці нашої країни в будь-який момент зможуть оцінити красу України, здійснивши онлайн-подорож, не відходячи від екрану свого комп’ютера. Це прекрасна можливість відкрити, наскільки красива і цікава наша країна.

— Дмитро Шоломко, директор Google в Україні

Більш детальну інформацію про проект Перегляд вулиць (Street View) можна знайти на офіційній сторінці Карт Google за адресою: maps.google.com.ua/streetview.

Приклад роботи Перегляд вулиць (Street View) на Картах Google

У даному прикладі використовується звичайна вставка коду з фреймом.


Переглянути більшу мапу

Читайте також